Seniorní specialisté na online reklamu

Hovoří za nás výsledky a zvyšující se zisk

Zakládáme si na kvalitní práci, která přináší ovoce i dlouhodobou spolupráci. V našem týmu máme pouze seniorní lidi s letitou praxí. A i díky tomu u nás klienti rostou rychleji než u konkurence. Přesvědčte se sami

S čím Vám dokážeme pomoci?

Reklamy na sociálních sítích
SEO optimalizace pro vyhledávače
Vytvoření a správa PPC reklamy
E-mailing
 
Webová analytika
 

Na co se u iParťáků můžete spolehnout!

Dodržování
termínů
Jasná vize
Efektivní
komunikace
Individuální
přístup

Máme za sebou stovky spokojených klientů

Nejdůležitější odměnou je spokojený klient. Společnými silami pomáháme našim klientům růst. Dodáváme zkušenosti, kreativitu, neotřelé nápady i marketing, který vydělává. To je to, co umíme a v čem jsme dobří. Napište nám o vaší firmě a pojďme jí posunout na hranice, které si ani zatím nedokážete představit. My to zvládneme.
Chci růst

Kvalitní texty, které naše zákazníky přesvědčí o koupi, jsou pro náš eshop zásadní. Proto jsem se obrátil na iParťáka, který nám texty napsal opravdu na vysoké úrovni, a také přesně v termínu. Oceňuji profesionální přístup, který se jen tak nevidí.

StavbaOnline.cz

Služby iParťáka som objavil náhodou po viacerých zlých skúsenostiach s copywritermi, preto som bol na začiatku veľmi skeptický. Cenu služieb mali ale veľmi prívetivú, tak som sa rozhodol, že ich vyskúšam. Už pri dodaní prvého textu ale kvalita predčila všetky moje očakávania. Konečne copywriting za slušnú cenu. Teraz využívam služby iParťáka na preklady a copywriting takmer pre všetky moje projekty, ktoré mi iba minulý rok vyniesli viac ako 150 000 Kč

Chodelka Peter MSc internetový podnikatel

Spolupráce s iParťák.cz je skvělá. Takhle si představuji spolupráci a vím, že se mohu s dalšími věcmi na ně obrátit. Poněvadž programování vůbec nerozumím a potřeboval jsem naprogramovat prodejní tlačítko a iParťák byl jediný, který mi v tak krátkém čase mohl pomoci, a to za rozumnou cenu. Během jednoho dne vše bylo naprogramováno a plně funkční. Takže pro mě do budoucna jasná volba.

Jiří Svoboda www.rodinajakofirma.cz

Firmu IParťák jsem si vybral na základě recenzí. Ačkoliv doporučení beru vždy trochu s rezervou, tak mohu potvrdit, že byla naprosto pravdivá a celkový výsledek předčil má očekávání. Nejen že komunikace byla jasná a rychlá, ale i samotné texty byly napsány kvalitně, jasně a hlavně čtivě. Jelikož uvažuji o dalším rozšíření webových stránek, tak se opět s důvěrou obrátím na tuto společnost. Mohu jen doporučit!

Stanislav Beran Nejsmedarek.cz

Doporučení za vzornou spolupráci dávám jen výjimečně. iParťák si ho ale bez debat zaslouží. Spolehlivost sama, příjemná spolupráce, krátké termíny a výsledek podle mých představ. Objednané texty naprosto odpovídaly jejich ceně, mnohdy ji svou kvalitou i převyšovaly. Zkrátka přesně taková firma, se kterou chcete spolupracovat dlouhodobě

Martin Tomčík SEO konzultant a copywriter

Moje pravidelná spolupráce s iParťákem začala ve chvíli, kdy jsem potřeboval nutně pomoci s nakódováním e-mailové šablony a hnal mě termín. Ostatní, na které jsem se obrátil, mi vstřícně odpověděli, že mohu výsledek očekávat cca do měsíce. Jenže pro mě bylo včera pozdě. Čím si mě iParťák naprosto získal? Když mi po hodině odeslali hotovou šablonu se slovy „Otestujte šablonu, jestli je vše v pořádku, náš kodér má dnes zakázáno spát…“. A od té doby kdykoli něco potřebuji, vím, kam se mám obrátit… Rychlá a vstřícná komunikace, rychlá a výborná práce. S klidným srdcem mohu vřele doporučit!

Jakub Čižmař Specialista na e-mail marketing

S iParťákem jsem realizoval několik překladů angličtiny a slovenštiny. Dokonce pro mě tvořili i infografiky. Jsem velmi kritický, ale iParťák odvádí dobrou práci i s ohledem na mé puntičkářství. Kvalita služeb je na solidní úrovni a rozhodně za své peníze nedostanete nic špatného. Osobně jsme nelitoval a musím zdůraznit především výjimečnost kvality a rychlosti komunikace. Firem, co dělají podobné služby na podobné úrovni, je více, ale pokud vám stejně jako mě záleží na tom, abyste se cítili opečováváni a že firmě na vás záleží, běžte za iParťákem. To je podle mě jeho největší konkurenční výhoda, a proto se sám rád k Jirkovi Rosteckému a jeho týmu vracím.

Pavel Ungr SEO konzultant

S firmou iParťák mám mnoho zkušeností, od psaní textů, přes korektury až po tvorbu webů a musím říci, že je u nás v Česku opravdu málo firem, které dodávají své výstupy včas a v takové kvalitě. Vždy mě příjemně překvapí rychlost dodání, která nemá vliv na kvalitu výstupu. Dokonce, i když se ozvu pozdě večer, v noci nebo brzy ráno, tak ihned jednají. Takový osobní přístup se jen tak nevidí. Určitě mohu jedině doporučit.

Jan Kvasnička UX designer

Se společností iParťák s.r.o. jsem již od jejich začátků a realizovali pro mě několik zakázek v oblasti korektury, kódování i výroby kompletní webové prezentace. Pamatuji si na situaci, kdy chtěl klient nakódovat grafiku nového webu přes víkend. I když se mi to zdálo nereálné, tak jsem byl ujištěn, že se to stihne. A zatímco já jsem byl v ZOO s přáteli, oni pracovali na této zakázce a skutečně v neděli večer jsem měl k dispozici již plně funkční webové stránky, které jsem mohl předat klientovi. Takové nestandardní situace vás ujistí o tom, že iParťák.cz je výborným a spolehlivým partnerem, kterého vždy rád doporučuji.

David Lörincz Specialista na Facebook marketing

U firmy iParťák jsem zadala technickou realizaci členské sekce pro web programu Kouzelné podnikání. Realizace byla rychlá a precizní. Oceňuji také bezchybný zákaznický servis, promptní komunikaci a ochotu reagovat na mé připomínky.

Mgr. Magdalena Čevelová Marketingová čarodějnice

Podívejte se na výsledky naší práce

5654120
Částka, kterou nám klienti
svěřili do PPC reklamy
515 %
navýšení tržeb
díky PPC
15.2 %
je průměrné CTR u našich
PPC kampaní
7.5 %
průměrný konverzní
poměr PPC reklamy
Další výsledky

K lepším výsledkům používáme denně tyto parťáky

Děláme práci, kterou milujeme.

Myslíme, jako vaši potencionální zákazníci. Naše proaktivnost a kreativita vytváří příběhy, které lidi milují. Díky špičkové práci přivádíme návštěvníky, které měníme na zákazníky. Kontaktovat