E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Pomůžeme vám s prezentací na internetu!

Vše od textů až po webové stránky pod jednou střechou.

Psaní textů
a korektura

Napíšeme vám kvalitní texty bez jazykových chyb či provedeme gramatickou a stylistickou korekturu.

Napište mi text

Překlady
cizích jazyků

Přeložíme vám texty do nejpoptávanějších cizích jazyků, a to profesionálními a soudními překladateli.

Přeložte mi text

Grafické služby
a webdesign

Vytváříme grafické návrhy webových stránek, loga, vizitky, infografiky, letáky a mnoho dalšího.

Vytvořte mi design

Programování
a kódování

Nabízíme rychlý profesionální WordPress servis. Vytvoříme vám nový web včetně grafiky.

Vytvořte mi web

Správa webů
a konzultace

Potřebujete spravovat a aktualizovat svůj web nebo e-shop? Pomůžeme vám s tím a poradíme.

Potřebuji poradit

Rychlá komunikace

Nebudete čekat dny na odpověď. Komunikujeme rychle a věcně. Telefonicky i e-mailem.

Určujete rozpočet

Klientům s nízkým rozpočtem navrhujeme nejlepší možná řešení a alternativní možnosti.

Kombinace specialistů

Máme široký tým různě zkušených a specializovaných lidí. Využijte jejich společný potenciál!

Praktické zkušenosti

Provozujeme úspěšné webové projekty a pomáháme desítkám klientů
s jejich stránkami.

Peníze pod kontrolou

Předem jasně specifikujeme, co
od nás obdržíte, za co platíte a co jsme povinni vám dodat.

Dlouhodobý partner

Klientům navrhujeme, jak rozvíjet jejich stránky, jak je spravovat a dlouhodobě udržovat.

Bohaté reference

Naše služby vyzkoušelo několik předních českých webových specialistů. A doporučují nás.

Co o nás říkají klienti?

Předchozí Další
S iParťákem jsem realizoval několik překladů angličtiny a slovenštiny. Dokonce pro mě tvořili i infografiky. Jsem velmi kritický, ale iParťák odvádí dobrou práci i s ohledem na mé puntičkářství. Kvalita služeb je na solidní úrovni a rozhodně za své peníze nedostanete nic špatného. Osobně jsme nelitoval a musím zdůraznit především výjimečnost kvality a rychlosti komunikace. Firem, co dělají podobné služby na podobné úrovni, je více, ale pokud vám stejně jako mě záleží na tom, abyste se cítili opečováváni a že firmě na vás záleží, běžte za iParťákem. To je podle mě jeho největší konkurenční výhoda, a proto se sám rád k Jirkovi Rosteckému a jeho týmu vracím.
Pavel Ungr SEO konzultant
S firmou iParťák mám mnoho zkušeností, od psaní textů, přes korektury až po tvorbu webů a musím říci, že je u nás v Česku opravdu málo firem, které dodávají své výstupy včas a v takové kvalitě. Vždy mě příjemně překvapí rychlost dodání, která nemá vliv na kvalitu výstupu. Dokonce, i když se ozvu pozdě večer, v noci nebo brzy ráno, tak ihned jednají. Takový osobní přístup se jen tak nevidí. Určitě mohu jedině doporučit.
Jan Kvasnička UX designer
Se zakladatelem iParťáka Jirkou Rosteckým se známe už několik let. Sleduji jeho úspěchy i kladné zkušenosti mých známých s jeho prací. Proto, když mi nabídl vypracování infografiky, nebál jsem se a zaplatil, o co si řekl. Komunikace byla okamžitá a jeho firmě stačilo málo pro skvělý výsledek. S infografikou jsem nejen velmi spokojený, ale skoro bych řekl, že mít vlastního grafika jako zaměstnance, tak bych totéž tak rychle dohromady nedal. Klobouk dolů!
Michal Majgot autor knihy Affilák
Se společností iParťák s.r.o. jsem již od jejich začátků a realizovali pro mě několik zakázek v oblasti korektury, kódování i výroby kompletní webové prezentace. Pamatuji si na situaci, kdy chtěl klient nakódovat grafiku nového webu přes víkend. I když se mi to zdálo nereálné, tak jsem byl ujištěn, že se to stihne. A zatímco já jsem byl v ZOO s přáteli, oni pracovali na této zakázce a skutečně v neděli večer jsem měl k dispozici již plně funkční webové stránky, které jsem mohl předat klientovi. Takové nestandardní situace vás ujistí o tom, že iParťák.cz je výborným a spolehlivým partnerem, kterého vždy rád doporučuji.
David Lörincz specialista na Facebook marketing
U firmy iParťák jsem zadala technickou realizaci členské sekce pro web programu Kouzelné podnikání. Realizace byla rychlá a precizní. Oceňuji také bezchybný zákaznický servis, promptní komunikaci a ochotu reagovat na mé připomínky.
Mgr. Magdalena Čevelová marketingová čarodějnice
Doporučení za vzornou spolupráci dávám jen výjimečně. iParťák si ho ale bez debat zaslouží. Spolehlivost sama, příjemná spolupráce, krátké termíny a výsledek podle mých představ. Objednané texty naprosto odpovídaly jejich ceně, mnohdy ji svou kvalitou i převyšovaly. Zkrátka přesně taková firma, se kterou chcete spolupracovat dlouhodobě.
Martin Tomčík SEO konzultant a copywriter
Moje pravidelná spolupráce s iParťákem začala ve chvíli, kdy jsem potřeboval nutně pomoci s nakódováním e-mailové šablony a hnal mě termín. Ostatní, na které jsem se obrátil, mi vstřícně odpověděli, že mohu výsledek očekávat cca do měsíce. Jenže pro mě bylo včera pozdě. Čím si mě iParťák naprosto získal? Když mi po hodině odeslali hotovou šablonu se slovy „Otestujte šablonu, jestli je vše v pořádku, náš kodér má dnes zakázáno spát…“. A od té doby kdykoli něco potřebuji, vím, kam se mám obrátit… Rychlá a vstřícná komunikace, rychlá a výborná práce. S klidným srdcem mohu vřele doporučit!
Jakub Čižmař specialista na e-mail marketing
více referencí