E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Copyediting

Chci copyediting Máte na svém webu texty, které nevyhovují vám ani vašim klientům? Využijte kvalitního copyeditingu. Naši specializovaní editoři upraví texty tak, aby byly čtivé, gramaticky správné a podporovaly váš business. Jsme schopni vytvořit jedinečný styl, který bude pro váš web typický, nebo zachováme ducha původních textů. Copyediting lze využít při SEO optimalizaci vašeho webu či e-shopu. Na základě analýzy klíčových slov upravíme texty tak, aby obsahovaly klíčová slova a zároveň si zachovaly vysokou stylistickou a přidanou hodnotu.

Pro koho se hodí copyediting?

  • Již máte zpracovány texty, ale chcete je mít opravdu v profesionální kvalitě.
  • Provádíte SEO optimalizaci a je potřeba implementovat klíčová slova.
  • Obsah vašeho webu zpracovalo několik autorů s různým stylem, který je nutné sjednotit.

Pro koho se copyediting nehodí?

Kdy si objednat copyediting?

Nejste spokojeni s kvalitou svých textů

Máte web plný nesourodých textů, které nemají šťávu a duši? Vypadá to, že každý text psal někdo jiný? Využijte copyeditingu a dejte svému webu jednotný profesionální styl.

Potřebujete do textů dodat klíčová slova

Implementace klíčových slov nemusí znamenat napsání úplně nových textů. Naši editoři je zapracují s citem do textů stávajících a ušetří vám náklady za kompletní přepsání webu.

Potřebujete jakoukoliv úpravu hotových textů

Nejste si jisti, zda vaše texty kvalitativně odpovídají nárokům vašich klientů? Naši editoři je posoudí a upraví tak, aby maximalizovaly prodeje a plnily stanovený cíl.

Na co se nás nejčastěji ptáte?

  1. Mám si objednat korekturu, copyediting nebo rovnou napsání nových textů? Více

    Vždy záleží na posouzení a důkladném prostudování zaslaných materiálů. Naše klientská podpora zhodnotí kvalitu textů a navrhne vám nejlepší řešení, které bude odpovídat vašim cílům i stanovenému rozpočtu.

  2. Jak dlouho copyediting trvá? Více

    Naši editoři se musí s texty seznámit a zapracovat požadavky dle objednávky. Implementace klíčových slov může být časově mnohem náročnější než pouhá úprava stylu textů. Harmonogram zakázky je vždy stanoven individuálně.

Chci copyediting