E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Bohužel ne, nemáme kanceláře přímo na jejím vrcholu, přesto ji z okna vidíme. Podle žižkovské věže k nám dorazí každý, je totiž vidět široko daleko. Naše kanceláře jsou pouze jednu zastávku tramvaje od Hlavního nádraží, v sousedství VŠE a přímo naproti stadionu fotbalové Viktorky Žižkov.

V iParťákově se nejen vytváří nové weby a kvalitní obsah, ale je hlavně místem setkávání s našimi klienty, obchodními partnery, účastníky školení a samozřejmě přáteli. Vytváříme zde uvolněnou atmosféru a rádi se potkáváme s kýmkoliv, kdo si s námi chce popovídat o svých projektech, naší spolupráci nebo jen tak o podnikání a životě. Přijďte se k nám podívat i vy a poznejte osobně iParťáky Jirku a Adama.

Zizkovska vez

Co v iParťákově děláme?

Každý den komunikujeme a kooperujeme s našimi klienty a plníme zde jejich přání a potřeby.
Scházíme se s našimi klienty v příjemném prostředí, probíráme projekty a uvádíme je k životu.
Pořádáme vlastní školení, hromadné diskuze a další akce, nikoliv pro nás, ale naše klienty a veřejnost.
Vytváříme zde rozhovory a další skvělý obsah pro náš magazín o podnikání MladýPodnikatel.cz.
Cítíme se tu jako doma. Tvoříme, konzultujeme, pomáháme, užíváme si a rádi se sem vracíme.
Přijďte k nám i vy!
Rádi vás poznáme
Seifertova 555/47,
Praha 130 00

Jak se k nám dostanete?

Vlakem

Ideální je cesta vlakem z Olomouce, Ostravy, Karviné či Hradce Králové.

Přímo u naší kanceláře vlak bohužel nestojí, ale jsme v těsné blízkosti největšího železničního uzlu v ČR. Vystoupíte na Hlavním nádraží a vydáte se na tramvajovou zastávku Hlavní nádraží na okraji Vrchlického sadů. Zde využijete některou z tramvajových linek 5, 9 nebo 26. Tramvaje jezdí nejčastěji v intervalu tří minut. Vystoupíte ihned na následující stanici – Husinecká. iParťákov najdete přímo naproti tramvajové zastávce v budově číslo 555/47.

Autobusem

Nejlépe se vám do iParťákova pojede autobusem z Brna či Liberce.

Můžete využít státních dopravců či autobusových linek společnosti Student Agency. Vystoupíte-li na Černém Mostě, nasednete do metra a vaším cílem je stanice metra Hlavní nádraží. Vystoupíte na Hlavním nádraží a vydáte se na tramvajovou zastávku Hlavní nádraží na okraji Vrchlického sadů.

Tramvají

iParťákov se nachází přímo u tramvajové zastávky Husinecká. Můžete využít tramvajových linek 5, 9 nebo 26.

Autem

Cesta automobilem nabízí dvě možnosti. Vzhledem k umístění kanceláří v centru doporučujeme zanechat automobil na některém z odstavných parkovišť v blízkosti stanice metra a následně vystoupit na stanici metra Hlavní nádraží a využít tramvaje. Velmi dobré kapacity mají kupříkladu odstavná parkoviště na Černém Mostě.

Chcete-li automobilem přijet přímo na Prahu 3, doporučujeme využít parkoviště u VŠE. Parkování v přilehlých ulicích je také možné, ale nezapomínejte, že se jedná o zóny a parkování je zpoplatněno. Přímo u kanceláří bohužel není možné parkovat.

Tešíme se na vás! :-)

Chci zajít