E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Jazyková korektura knih a e-booků

Opravit knihu E-booky jsou dnes pro podnikatele zajímavým prostředkem, jak zpropagovat svou značku, získat databázi e-mailových adres a podpořit své podnikání. Knihy vždy byly, jsou a budou zdrojem informací, který většina z nás chce a stále vyhledává. Obojí ale mohou zkazit chyby, jež jejich autor v textu možná i nevědomky zanechal. Právě od toho tu jsou korektoři, kteří mu dokážou pomoci a chyby opravit, aby čtenáře už neotravovaly. Pokud i vy máte svou knihu, e-book či cokoliv jiného, neváhejte nám text poslat.

Co jsme schopni opravit?

Připravované knihy před vydáním

Pokud nechcete, aby čtenáři vaší knihy byli znepokojení, pošlete text našim korektorům a ti vám v něm opraví veškeré jazykové chyby.

Elektronické knihy (e-booky)

E-booky jsou dnes v módě, ale řada z nich obsahuje otravné jazykové chyby. Pomůžeme vám s jejich odstraněním a třeba navrhneme další vylepšení.

Příručky, návody a další dokumenty

Jakýkoliv delší dokument, návod, příručka či cokoliv dalšího. Vše můžeme zkontrolovat, opravit a poslat zpět během velmi krátké doby.

Bakalářské a diplomové práce

Pro všechny studenty rádi provedeme opravu gramatických a stylistických chyb v jejich školních pracích.

Proč se cena liší od klasické korektury?

Při opravování většího množství textů se zvyšuje pravděpodobnost přehlédnutí chyby, a proto toto riziko eliminujeme minimálně dvojím zkontrolováním textu. To znamená, že opravování zabere více času a provedou jej minimálně dva samostatní korektoři.

Chci korekturu