E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Jsme iParťáci!

Svým klientům pomáháme s jejich podnikáním na internetu. Vytvoříme jim vše, co potřebují, tedy od profesionálních webových stránek až po texty a jejich přeložení do cizích jazyků.

Co vše děláme?

Píšeme

Píšeme kvalitní texty, PR články, tiskové zprávy, obsah na web a mnoho dalšího.

více o textech

Opravujeme

Vaše texty opravíme, odstraníme z nich gramatické i stylistické chyby a nesrovnalosti.

více o korektuře

Překládáme

Přeložíme vaše texty do několika světových jazyků, vytvoříme vám multijazykový web.

více o překladu

Programujeme

Tvoříme weby v několika oblíbených redakčních systémech. Děláme malé i velké projekty.

více o webech

Malujeme

Naše grafika je moderní, použitelná a efektivní. Vytvoříme vám design, logo, brožury či cokoliv dalšího.

více o grafice

Radíme

Klient je pro nás partner, radíme mu s jeho online byznysem, konzultujeme a scházíme se. Jsme parťáci!

více o správě

Proč to vše děláme?

Chceme klientům usnadnit práci

Věříme, že výběr vhodných zpracovatelů je velice náročný a zdlouhavý, služby na internetu jsou navíc často nedokonalé a nedůvěryhodné, a proto vybíráme jen ty nejlepší zpracovatele a jejich práci ustavičně zkvalitňujeme.

Chceme zlepšit úroveň českého trhu

Vadí nám, jak čeští živnostníci i agentury přistupují ke klientům a nabízí jim nekvalitní služby, jež jim mnohdy ani nedodají. Chceme zvýšit důvěryhodnost online služeb a dokázat, že je lze dělat profesionálně, čestně a férově.

Vycházíme z vlastních potřeb a zájmů

iParťák vznikl jako reakce jeho zakladatele na nespokojenost s nedostatkem kvalitních dodavatelů. Dodnes řešíme jeho tehdejší potřebu a vytváříme to, co mu tehdy chybělo. Solidního dodavatele kvalitních služeb s férovým a otevřeným jednáním.

Jak to vše děláme?

Vybíráme ty nejlepší zpracovatele na trhu, podrobujeme je důkladným vstupním testům a jejich práci průběžně kontrolujeme.
Neustále zvyšujeme kvalitu služeb členů našeho týmu, provádíme náhodné kontroly a konzultujeme jejich práci.
Spolupracujeme s předními českými konzultanty z oblasti online marketingu a tvorby webových stránek, ptáme se, radíme se a cenné informace předáváme i klientům, kterým prověřené odborníky doporučujeme.

Proč s námi spolupracovat?

Jsme profesionálové

Vybíráme pouze ty nejlepší a nejdůvěryhodnější externisty, jejichž služby se snažíme stále zdokonalovat. Na trhu se pohybujeme již několik let a už více než rok nabízíme svým klientům vše, co jsme se doposud naučili.

Jsme přínosem pro vaši firmu

Buďte si jisti člověkem, jehož služby odebíráte. Zbavte se strachu, že vámi objednaná práce nebude odevzdaná včas nebo že vzájemná komunikace bude najednou přerušena. S námi máte jistotu a my vám ji garantujeme. Jsme skutečnou přidanou hodnotou vašeho podnikání.

Jsme vstřícní

Naše ceny nejsou vysoké. Pohybují se v tržním průměru a jsou úměrné odvedené práci. Platíte pouze tehdy, když jste s výsledkem stoprocentně spokojeni. Pokud si u nás objednáte více zakázek najednou, nabídneme vám množstevní slevu. Ceníme si svých dlouhodobých klientů a připravujeme jim co nejvýhodnější podmínky.

Jsme vaši partneři

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi. Naše klientská podpora je tady pro vás 24 hodin denně a jsme připraveni vás kdykoliv informovat o svých službách či stavu vaší zakázky. Nejste pro nás jen číslo, ale náš obchodní partner.

Jsme šetřiví

Velké zprostředkovatelské firmy si často nechají platit za věci, které s výkonem jejich práce vůbec nesouvisí. My nemáme zbytečné výdaje, nenajdete u nás pohledné, ale nepotřebné sekretářky či firemní automobily. Snažíme se co nejvíce snižovat náklady, abychom mohli držet ceny stále co nejníže. Po změně naší právní formy a přechodu na společnost s ručením omezeným se naše ceny nezvýšily – dokonce se u vybraných služeb snížily! Nabízíme svým klientům stále narůstající kvalitu za nejlepší cenu.

Jsme přesvědčeni o svých kvalitách

Za rok existence iParťáka jsme získali stovky klientů, kteří nám psali a volali, aby nám sdělili své názory týkající se naší práce. Jsme přesvědčeni o tom, že pro vás dokážeme odvést kvalitní práci za rozumnou cenu, s garancí jistoty a s efektivní komunikací. To jsou výhody, jež na českém a slovenském internetu často nenajdete.