E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Vytváříme hodnoty na internetu a pomáháme lidem!

Šíříme povědomí o Wordpressu

Wordpress je skvělý redakční systém, který nás velice zaujal a zároveň i nadchnul. A díky tomu, že jsme se do tohoto systému celá firma zamilovali, rozhodli jsme se, že začneme o tomto open-source systému šířit více povědomí u nás. Proto jsme vytvořili portál IWP.cz, kde nabízíme základní informace ohledně redakčního systému včetně odkazů na různé weby, které se tímto obsáhlým systémem zabývají a pomohou Vám s postavením webu.

Mimo plných odkazů jsme se úzce specializovali na Wordpress jako takový. Na Wordpressu již nyní děláme mnoho webů nebo klientům pomáháme s úpravami již stávajících webů. Máte-li projekt na Wordpressu a potřebujete pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Pomáháme malým i velkým klientům zároveň. Web IWP běží na Wordpressu včetně našich vlastních úprav, které jsme si vytvořili na míru přesně pro naše potřeby. O projekt se starají naši copywriteři, které tomuto projektu dávají jasný drive a posunují ho dopředu.

Navštívit web

Modnia,protože milujeme módu!

Modnia.cz je náš dlouhodobý internetový projekt, který nabízí svým zákazníkům neokoukané a nevšední oblečení. Chceme, aby naši zákazníci mohli vystoupit ze šedi života a ocitli se v barevném módním světe. Modnia umožňuje zákazníkům vydat se na novou cestu poznávání a objevování nových módních kolekcí, které dle současných trendů neustále obměňujeme. Když tvoříme pro další klienty elektronické obchody, Modnia nám dává zákaznický základ toho, co lidé chtějí a jak se při nákupních procesech v oblasti módy chovají.

Touha a píle, že se nebojíme vyvíjet naše vlastní e-shopy, nám přináší nové možnosti, které konkurenční firmy nevyužívají. Máme tak mnoho možností testování nebo vyzkoušení nových grafických úprav. S tím se nám pojí další parametr, který je okamžitá zpětná vazba, jež od našich zákzníků dostáváme. A díky tomu víme, jak se zákazníci chovají na e-shopu, a všechny tyto zkušenosti dokážeme již plně zužitkovat při našich dalších projektech. Snažíme se pomáhat oběma stranám. Prodávat módu nás prostě baví, a proto jsme vytvořili vlastní projekt, který dostal název Modnia.

Navštívit web

Opravujeme vaše texty!

Naším dalším projektem je menší web KorekturaTextu.cz, který nám slouží ke dvěma samostatným účelům. Jednak na něm nabízíme velmi žádanou a potřebnou službu, a jednak jeho prostřednictvím zkoušíme trochu nestandardní koncepci webových stránek. S projektem samozřejmě i nadále pracujeme a postupně ho vyvíjíme. Jsme velmi rádi, že si nás díky němu všimlo již několik klientů a využili naše služby. Několika z nich se dokonce koncepce webu líbila natolik, že se jí inspirovali při tvorbě stránek vlastních.

Velmi hezká doména, která jasně definuje jednu z našich hlavních služeb, patřila mezi první firemní akvizice. Nemohli jsme nezakoupit i její pomlčkovou verzi, abychom to měli hezky kompletní. Stránky jako jediné neběží na WordPressu a jsou vytvořeny lehce nestandardním způsobem, který ale o to více zaujme a přiláká nové zájemce o korekturu, a tak i vylepšení jejich textů a opravení nežádoucích a čtenáře často odrazujících chyb.

Navštívit web