E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Vytváříme hodnoty na internetu a pomáháme lidem!

Šíříme povědomí o Wordpressu

Wordpress je skvělý redakční systém, který nás velice zaujal a zároveň i nadchnul. A díky tomu, že jsme se do tohoto systému celá firma zamilovali, rozhodli jsme se, že začneme o tomto open-source systému šířit více povědomí u nás. Proto jsme vytvořili portál IWP.cz, kde nabízíme základní informace ohledně redakčního systému včetně odkazů na různé weby, které se tímto obsáhlým systémem zabývají a pomohou Vám s postavením webu.

Mimo plných odkazů jsme se úzce specializovali na Wordpress jako takový. Na Wordpressu již nyní děláme mnoho webů nebo klientům pomáháme s úpravami již stávajících webů. Máte-li projekt na Wordpressu a potřebujete pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Pomáháme malým i velkým klientům zároveň. Web IWP běží na Wordpressu včetně našich vlastních úprav, které jsme si vytvořili na míru přesně pro naše potřeby. O projekt se starají naši copywriteři, které tomuto projektu dávají jasný drive a posunují ho dopředu.

Navštívit web

Opravujeme vaše texty!

Naším dalším projektem je menší web KorekturaTextu.cz, který nám slouží ke dvěma samostatným účelům. Jednak na něm nabízíme velmi žádanou a potřebnou službu, a jednak jeho prostřednictvím zkoušíme trochu nestandardní koncepci webových stránek. S projektem samozřejmě i nadále pracujeme a postupně ho vyvíjíme. Jsme velmi rádi, že si nás díky němu všimlo již několik klientů a využili naše služby. Několika z nich se dokonce koncepce webu líbila natolik, že se jí inspirovali při tvorbě stránek vlastních.

Velmi hezká doména, která jasně definuje jednu z našich hlavních služeb, patřila mezi první firemní akvizice. Nemohli jsme nezakoupit i její pomlčkovou verzi, abychom to měli hezky kompletní. Stránky jako jediné neběží na WordPressu a jsou vytvořeny lehce nestandardním způsobem, který ale o to více zaujme a přiláká nové zájemce o korekturu, a tak i vylepšení jejich textů a opravení nežádoucích a čtenáře často odrazujících chyb.

Navštívit web