E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Kvalitní články, které zaujmou vaše čtenáře

Chci článek Potřebujete články pro váš magazín či firemní blog? Využijte široký tým zkušených redaktorů. Vypracováváme články, rozhovory, recenze či reportáže nejen pro internetové magazíny a portály. Článek se stává trvalou hodnotou, zaujme a získá nové čtenáře. Cena článků je vždy určena individuálně dle konkrétní zakázky, délky spolupráce a objemu poptávaných článků.

Co je u článků důležité?

Důraz na zaujetí čtenáře

Článek musí být zajímavý, musí čtenáře zaujmout a donutit ho k následnému sdílení. Tím můžete získat nové čtenáře a zvýšit svou popularitu.

Důraz na vysokou přidanou hodnotu článku

Pokud čtenářům představíte článek o ničem, už se k vám nevrátí. I zajímavé téma se dá zpracovat špatně, proto je nutné dbát na vysokou přidanou hodnotu.

Důraz na výběr zajímavého tématu

To, čím se autor článku zaobírá, je velmi důležité. Téma proto musí být zajímavé, lákavé a v danou dobu co nejvíce poptávané, aby přivedlo maximum čtenářů.

Důraz na jazykovou správnost textu

Chyby v textu jsou častým důvodem k jeho nedočtení. Důkladná jazyková korektura je tak nutností před publikováním jakéhokoliv článku.

Důraz na strukturalizaci článku

Čtenář se v článku nesmí ztrácet, text pro něj musí být dobře čitelný a neznechutit se mu. Je tedy nutné dobře pracovat s podnadpisy, odstavci a dalším.

Důraz na relevantnost článku

Před započetím spolupráce je nutné zjistit, co vaše čtenáře zajímá, co od vás očekávají a co u vás chtějí číst. Podle toho se jim dokážeme lépe přizpůsobit.

Jaké články píšeme

 • článek pro magazín
 • rozhovor
 • recenze
 • reportáž
 • cizojazyčné články

Jaký je rozdíl mezi psaním textů a psaním článků?

Mnoho našich klientů by si mohlo myslet, že mezi článkem a textem, který slouží jako obsah pro webové stránky, je minimální rozdíl. Opak je ovšem pravdou. Články od našich redaktorů jsou určeny pro magazíny a vyznačují se čtivostí, vhledem do problematiky a snahou zaujmout čtenáře. Takovéto články musí psát zkušení redaktoři s citem pro psaný projev a ideálně zkušeností z internetových i tištěných médií.

Jak dlouho mohu texty připomínkovat?

Naše klientská podpora se snaží získat maximum informací o poptávce, aby bylo možné vytvořit vyhovující článek na první pokus. To se ovšem nepodaří vždy a v té chvíli přichází ladění textu a připomínkování. V ceně článku jsou dvě kola připomínkování.

Jaká píšeme odborná témata?

Neustále rozšiřujeme tým redaktorů, které členíme dle jejich zkušeností a odbornosti. Chceme našim klientům nabídnout maximálně kvalitní obsah či články a z toho důvodu hledáme textaře i ze specifických oblastí. Pokud vidíme, že se redaktor v dané oblasti osvědčil, tak jeho odbornost neustále rozvíjíme. Odborní redaktoři dokážou napsat článek s vysokou přidanou hodnotou, čtivý a opravdu jedinečný. V současnosti nabízíme zkušené redaktory z těchto oblastí:

 • Humanitní témata
  politologie, mezinárodní vztahy, Evropská unie, teologie, divadlo, film, archivnictví, archeologie, historie, pedagogika, žurnalistika, literární věda, sociologie, psychologie, ekologie, filozofie, vysoké školy, střední školy
 • Finance a pojištění
  produkty, poradenství, makroekonomie, mikroekonomie, ekonomika, finanční gramotnost
 • Právo
  nový občanský zákoník, soudy, soudní řízení
 • Životní styl
  fitness, zdravá výživa, hubnutí, sport, turistika, esoterika, motivace, vaření a recepty, móda, trendy, obuv, šperky, doplňky, vizáž, kosmetika, potravinové doplňky, mateřství, otcovství, děti
 • Cestování
  o destinacích, recenze
 • IT
  Wordpress, operační systémy, software, hardware, CMS, trendy, návody, e-mailing, SEO
 • Bydlení a stavebnictví
  dřevostavby, úspory energií, vytápění, průběh stavby, nábytek, zahrada, vybavení, stavební technika, stavební postupy, materiály
 • Zoologie a botanika
 • Medicína
 • Chemie a fyzika
 • Sex a vztahy
  sexuální pomůcky, poradenství, dospívání, genderová témata, přípravky na podporu erekce, poruchy erekce
 • Auto moto
 • Tvůrčí psaní
  básně, povídky, scénáře

Jak si objednat služby našich redaktorů?

 1. Kontaktujte naši zákaznickou podporu. Více

  Zákaznická podpora bude vaším průvodcem celým průběhem objednávky. Poradíme jak postupovat a vybereme pro vás ideální redaktory.

 2. Sdělte nám maximum informací o poptávaných článcích. Více

  Tvorba magazínových článků je často mnohem náročnější oblastí, než se může na první pohled zdát. Od článku očekávají vaši čtenáři přidanou hodnotu, pobavení či poučení. Vypracovat takový článek není snadné a je důležité vybrat vhodné redaktory, kteří mají dostatek zkušeností. Dobré magazínové články se naučíte psát pouze praxí a z toho důvodu máme v týmu jen osvědčené redaktory s roky zkušeností.

  Aby bylo možné napsat kvalitní článek, je nutné vědět, na koho přesně cílíte. Kdo jsou vaši čtenáři? Co od článku očekáváte? Co si má čtenář odnést? Čím více informací nám dáte, tím lépe. Samozřejmě se může stát, že nemáte přesnou představu o tématech či podobě článků. Není to vůbec žádný problém. Rádi vám témata sami navrhneme. Spolupracujeme s řadou blogů a magazínů, pro které dodáváme články každý týden či měsíc. Zpravidla se jedná o domluvené balíčky několika článků.

  U dlouhodobých zakázek, kdy jsou pravidelně dodávány články, je možné stanovit lepší ceny za jeden článek a vyškolit jednoho nebo dva naše redaktory, aby se přímo specializovali na oblast vašeho businessu či téma magazínu. Vybudujeme pro vás kompletní online redakci.

 3. Začneme články zpracovávat za dohodnutou cenu. Více

  Před zahájením zpracování budou stanovena témata, specifika článků, cena za jeden článek a datum dodání. Již v tomto momentě máme vybraného jednoho nebo dva redaktory, kteří budou vaši zakázku zpracovávat. Budou čekat pouze na vaše odsouhlasení ceny a harmonogramu.

 4. Pošleme vám první verzi k připomínkování. Více

  Často se stává, že redaktor nemusí hned zvolit styl, který vám vyhovuje. Není problém texty připomínkovat. Redaktor text upraví dle vašich představ. Standardně provádíme v ceně článku dvě kola připomínkování. Ve výjimečných případech můžeme úplně změnit redaktora a hledat dále styl, který vám bude nejbližší.

 5. Provedeme jazykovou korekturu a vystavíme fakturu. Více

  Ve chvíli, kdy budete souhlasit s obsahovou stránkou textů, je provedena finální jazyková a gramatická korektura. Zašleme vám balík článků, který je připravený k publikaci. Až jako poslední vám zašleme fakturu.

Chci článek