E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Psaní textů v cizím jazyce

Chci text!Nemusí být vždy nutné složitě překládat texty do cizího jazyka. Výrazné úspory nákladů dosáhnete, pokud si necháte článek do magazínu nebo text pro webové stránky napsat rovnou v požadovaném jazyce. Celý proces bude urychlen a ušetříte za služby překladatele. Texty jsou psány rodilým mluvčím nebo zkušeným překladatelem.

V jakých jazycích píšeme text?

Angličtina
od 250 Kč

Slovenština
od 200 Kč

Němčina
od 250 Kč

Francouzština
od 270 Kč

Co určuje cenu cizojazyčných textů?

Při psaní textů či článků v cizím jazyce platí obdobná pravidla jako u psaní textů v češtině. Je nutné přesně stanovit zadání a odbornost textu. Posouzení je vždy individuální. Ceny se stanovují zpravidla za 1 NS textu nebo za 1 článek.

Nenašli jste jazyk, který hledáte?

Napíšeme vám texty v češtině

Disponujeme týmem zkušených textařů a redaktorů, kteří napsali již tisíce normostran nejen obchodních textů. Dlouhodobě vytváříme obsah pro blogy či magazíny.

Necháme je přeložit do jazyka, který poptáváte

Naše překladatele vybíráme s důrazem na jejich maximální zkušenosti a odbornost. Překládáme odborné texty a jsme schopni realizovat soudní překlady s razítkem.

Na co myslet před objednáním našich služeb?

skupina lidí

Každý jazyk je jiný

Nabízíme širokou paletu jazyků, které mají svá specifika. I drobnosti typu vložení cizojazyčného textu na web se mohou stát problémem, pokud na to není grafika připravena. Problémům se vyhnete důkladnou konzultací zakázky s naší technickou podporou.

penize

Každý text může být jinak drahý

Při psaní textů a článků je nutné posoudit náročnost zpracování. Píšeme klasické marketingové texty i vysoce odborné články s nutností rešerší a zapojení specializovaného zpracovatele. Náročnost textu tedy ovlivní jeho výslednou cenu.

nakupni kosik

Každý klient poptává něco jiného

Texty jsou velmi variabilní a často záleží na drobnostech, které ovlivní jejich efektivitu a možnosti využití. Při objednání pamatujte na to, že potřebujeme znát maximum informací. Naše klietská podpora se vás dotáže na standardní otázky, ale můžeme něco přehlédnout

Chci text