E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Jan Kvasnička

UX designer

S firmou iParťák mám mnoho zkušeností, od psaní textů, přes korektury až po tvorbu webů a musím říci, že je u nás v Česku opravdu málo firem, které dodávají své výstupy včas a v takové kvalitě. Vždy mě příjemně překvapí rychlost dodání, která nemá vliv na kvalitu výstupu. Dokonce, i když se ozvu pozdě večer, v noci nebo brzy ráno, tak ihned jednají. Takový osobní přístup se jen tak nevidí. Určitě mohu jedině doporučit.

Pavel Ungr

SEO konzultant

S iParťákem jsem realizoval několik překladů angličtiny a slovenštiny. Dokonce pro mě tvořili i infografiky. Jsem velmi kritický, ale iParťák odvádí dobrou práci i s ohledem na mé puntičkářství. Kvalita služeb je na solidní úrovni a rozhodně za své peníze nedostanete nic špatného. Osobně jsme nelitoval a musím zdůraznit především výjimečnost kvality a rychlosti komunikace. Firem, co dělají podobné služby na podobné úrovni, je více, ale pokud vám stejně jako mně záleží na tom, abyste se cítili opečováváni a že firmě na vás záleží, běžte za iParťákem. To je podle mě jeho největší konkurenční výhoda, a proto se sám rád k Jirkovi Rosteckému a jeho týmu vracím.

Michal Majgot

autor knihy Affilák

Se zakladatelem iParťáka Jirkou Rosteckým se známe už několik let. Sleduji jeho úspěchy i kladné zkušenosti mých známých s jeho prací. Proto, když mi nabídl vypracování infografiky, nebál jsem se a zaplatil, o co si řekl. Komunikace byla okamžitá a jeho firmě stačilo málo pro skvělý výsledek. S infografikou jsem nejen velmi spokojený, ale skoro bych řekl, že mít vlastního grafika jako zaměstnance, tak bych totéž tak rychle dohromady nedal. Klobouk dolů!

Chodelka Peter, MSc

internetový podnikatel

Služby iParťáka som objavil náhodou po viacerých zlých skúsenostiach s copywritermi, preto som bol na začiatku veľmi skeptický. Cenu služieb mali ale veľmi prívetivú, tak som sa rozhodol, že ich vyskúšam. Už pri dodaní prvého textu ale kvalita predčila všetky moje očakávania. Konečne copywriting za slušnú cenu. Teraz využívam služby iParťáka na preklady a copywriting takmer pre všetky moje projekty, ktoré mi iba minulý rok vyniesli viac ako 150 000 Kč.

David Lörincz

specialista na Facebook marketing

Se společností iParťák s.r.o. jsem již od jejich začátků a realizovali pro mě několik zakázek v oblasti korektury, kódování i výroby kompletní webové prezentace. Pamatuji si na situaci, kdy chtěl klient nakódovat grafiku nového webu přes víkend. I když se mi to zdálo nereálné, tak jsem byl ujištěn, že se to stihne. A zatímco já jsem byl v ZOO s přáteli, oni pracovali na této zakázce a skutečně v neděli večer jsem měl k dispozici již plně funkční webové stránky, které jsem mohl předat klientovi. Takové nestandardní situace vás ujistí o tom, že iParťák.cz je výborným a spolehlivým partnerem, kterého vždy rád doporučuji.

Mgr. Magdalena Čevelová

marketingová čarodějnice

U firmy iParťák jsem zadala technickou realizaci členské sekce pro web programu Kouzelné podnikání. Realizace byla rychlá a precizní. Oceňuji také bezchybný zákaznický servis, promptní komunikaci a ochotu reagovat na mé připomínky.

Martin Tomčík

SEO konzultant a copywriter

Doporučení za vzornou spolupráci dávám jen výjimečně. iParťák si ho ale bez debat zaslouží. Spolehlivost sama, příjemná spolupráce, krátké termíny a výsledek podle mých představ. Objednané texty naprosto odpovídaly jejich ceně, mnohdy ji svou kvalitou i převyšovaly. Zkrátka přesně taková firma, se kterou chcete spolupracovat dlouhodobě.

Lucie Radkovičová

advokátka

Je to zhruba rok, co jsem do iParťáka poslala svou první poptávku. Pamatuji si to přesně, protože poptávku jsem psala v sobotu navečer (o víkendu mám na tyto věci víc času), a světe div se, asi za půl hodiny mi přišla od pana Pýchy odpověď s návrhem ceny a termínem hotových úprav do přístího dne. Ano, čtete dobře, do této neděle, do žádné příští neděle apod.! To byl šok nad druhou!:-) Všechno proběhlo hladce a já měla koncem víkendu hotovo. Tato firma mě zaujala. Razí stejný styl práce jako já, tedy kdy klienti potřebují, spolehlivě a flexibilně. Pokud potřebujete parťáka pro rychlé úpravy webu, a nemáte zatím v tomto oboru žádné kontakty, využijte služeb iParťáka, budete spokojení!

Zdeněk Dvořák

linkbuilder

S iParťákem jsem měl možnost spolupracovat opakovaně na několika různých projektech. Po úvodní nedůvěře mě naprosto přesvědčil profesionální přístup, se kterým Jirka a jeho tým přistupují k řešení zakázek.

Reakce na poptávku bývají vždy velmi rychlé a nikdy nechybí snaha o maximální vyjasnění  zadání tak, aby výsledek byl v pořádku “na první dobrou”. Setkal jsem se i s vlastními návrhy na vylepšení  textů, za což si firma zaslouží plusové body.

Textaři od iParťaka jsou schopní si sami nastudovat podklady a připravit tak text, který není jen obsahově prázdnou potravou robotů vyhledávačů, ale skutečným přínosem pro návštěvníky na webech klientů. Dokáží nabídnout i texty na odborná témata, jako je například právo a to za velmi rozumné ceny.

Mám ověřeno, že dodané texty na webech klientů fungují a přispívají k růstu návštěvnosti. Počítám, že v případech, kdy si klienti nejsou jistí kvalitou svých textů nebo se jim prostě “nechce” je tvořit, budu iParťáka oslovovat i v budoucnu.

František Szabó

Služby firmy iParťák jsou na české poměry naprosto unikátní a moc rád je využívám. Poskytují výborný servis, s klientem rychle komunikují a plní všechna jeho přání. Navíc se nebojí zapojit vlastní iniciativu a kreativitu, které si při spolupráci velice cením. V případě že potřebujete překlad, copywriting, kodérské či grafické práce v poměru cena/kvalita, nenaleznete v Česku lepší firmu.

Jakub Čižmař

specialista na e-mail marketing

Moje pravidelná spolupráce s iParťákem začala ve chvíli, kdy jsem potřeboval nutně pomoci s nakódováním e-mailové šablony a hnal mě termín. Ostatní, na které jsem se obrátil, mi vstřícně odpověděli, že mohu výsledek očekávat cca do měsíce. Jenže pro mě bylo včera pozdě. Čím si mě iParťák naprosto získal? Když mi po hodině odeslali hotovou šablonu se slovy „Otestujte šablonu, jestli je vše v pořádku, náš kodér má dnes zakázáno spát…“. A od té doby kdykoli něco potřebuji, vím, kam se mám obrátit… Rychlá a vstřícná komunikace, rychlá a výborná práce. S klidným srdcem mohu vřele doporučit!

Stanislav Beran

nejsmedarek.cz

Firmu IParťák jsem si vybral na základě recenzí. Ačkoliv doporučení beru vždy trochu s rezervou, tak mohu potvrdit, že byla naprosto pravdivá a celkový výsledek předčil má očekávání. Nejen že komunikace byla jasná a rychlá, ale i samotné texty byly napsány kvalitně, jasně a hlavně čtivě. Jelikož uvažuji o dalším rozšíření webových stránek, tak se opět s důvěrou obrátím na tuto společnost. Mohu jen doporučit!

Vojtěch Kotous

graphic designer

S iParťákem spolupracuji na projektech mých klientů, jejichž weby jsou postavené na redakčním systému WordPress. Mám tak zkušenosti především s programátorskými službami, které jsou skvělé! Komunikace s programátory je rychlá a věcná. Dbají i na maličkosti a odpadá zbytečné připomínkování špatně nakódované grafiky. Navíc svou práci dokážou odevzdat i s předstihem.

Pavla Simonsen

NETSTEP s.r.o.

S týmem iParťáka spolupracuji od začátku tohoto roku. Oslovila jsem je v oblasti copywritingu na míru pro různé oblasti, kterými se zabývají naši zákazníci. Je opravdu složité najít partnera ke spolupráci, který dodržuje termíny a odvádí perfektní výsledky. S iParťákem je spolupráce vzorová. Asi bych to ani neměla říkat, aby toho někdo nezneužil, ale zdá se mi, že pánové pracují 24 hodin denně a v případě potřeby komunikují i o víkendu. Vážím si i iniciativy, kdy v případě pravidelné aktivity sami připomínají, že je na čase se domluvit na tématech a termínech. S iParťákem budu DEFINITVNĚ spolupracovat nadále, protože v jejich případě jsem si jistá, že nikdy nešlápnu vedle. A možná jim i odpustím tu první šesticifernou fakturaci, která naši firmu téměř položila na kolena!

Lenka Ptáčková

projektový manažer

CEMOD - CZ s.r.o.

Spolupracuji s iParťákem pravidelně již po dobu několika měsíců, kdy pro mé projekty modino.sk a avendro.sk připravují překlady produktových textů. Obvykle se jedná o CZ-SK překlad, ale už jsem je využila i na DE-CZ a ESP-CZ překlad a ani jednou nezklamali. Nemůžu si vynachválit rychlost dodání zakázek, dodržení předem kalkulovaných cen a skvělou komunikaci s Adamem Pýchou. Vřele doporučuji.

Vlastimil Pěchouček

Trochumimo.cz

Při přípravě webu Trochumimo.cz jsem několik týdnů hledal spolehlivého dodavatele úprav šablony pro WordPress, přičemž mi byl doporučen právě iPartak.cz. Slíbená práce byla dodána přesně dle specifikace a v termínu. Už vím, že pro další úpravy nikoho hledat nemusím a mohu se spolehnout právě na iPartaka.

Jakub Farný

kameraman

Děkuji za zaslání a rychlost vypracovaných textů dle mého zadání. Jsem velmi rád, že iParťák splnil moje očekávání a velmi rychle a kvalitně dodal texty, které berou za srdce.

Jan Kodl

podnikatel a dobrodruh

S Jirkou jsem se seznámil jako začínající podnikatel s touhou prorážet do světa. Od prvního kontaktu byla s Jiřím skvělá komunikace a byla z něj cítit profesionalita. A to jsem nevěděl, že je to jen špička ledovce! Od začátku obdivuji jeho zapálení, obrovský záběr a zkušenosti. Především si cením jeho schopnosti věřit lidem, obklopovat se schopnými lidmi a vytvářet progresivní tým. Protože vnímám Jirku jako profíka, svěřil jsme mu do rukou tvorbu svého webu a několikrát poptal, dnes již firmu iParťák s.r.o., s dalšími zakázkami svých klientů. Firemní komunikace, kterou se mnou vedl pan Pýcha, je skvělá. Nejrychleji vyřízené e-maily, jasné odpovědi, cenové nabídky i služby. Otevřený přístup a příjemné jednání, které oceňuji. Jsem rád, že Jiřího znám a s radostí mohu jeho i celý tým iParťáka doporučit.

Dušan Souček, DiS

podnikatel

Potřebovali jsme pro naše klienty napsat odborné PR články na weby. Jednoduše jsme zadali poptávku a během několika dnů jsem měl vypracované články na míru. Dostala mě rychlost komunikace. Co jinde trvá celé dny, je u iParťáka záležitost na pár hodin, nebo dokonce minut. Těším se na další spolupráci.

Radek Kilevník

specialista na internetové obchody

Spolupráce s týmem iParťák.cz mi usnadňuje a hlavně zefektivňuje moji každodenní práci. Nejen, že se mohu spolehnout, že moje prezentace bude vždy perfektní, ale mohu se spolehnout i na to, že bude maximálně přívětivá k mým potencionálním klientům a včas odevzdaná. Jsem rád, že mohu spolupracovat s profesionály z iParťák.cz.

Josef Kroupa

Pro svůj svatební magazín potřebuji kvalitní texty, které budou čtivé a plné zajímavých informací. Právě z těchto zmíněných důvodů jsem zvolil služby iParťáka, kde texty odevzdají ve vysoké kvalitě a vždy ve smluveném časovém horizontu. Vše je navíc umocněno rychlou a profesionální komunikací. Spolupráci vřele doporučuji všem.

Zora Zámečníková

S iParťákem jsem spolupracovala na tvorbě jednoho mého webu. Myslím, že není jednoduché pracovat s klienty, kteří mají představu, co chtějí, ale neumí to dát do těch správných technických slov a popisů. 🙂 Takže jsem velmi ocenila nesmírně trpělivou a hbitou komunikaci ze strany firmy. Velkou ochotu vyjít vstříc a najít to nejlepší řešení pro mne. A určitě také férové jednání. Současně se mi líbí jejich přístup k šíření všeobecné informovanosti a pomoci mladým lidem. Líbí se mi, že to není firma soustředěná pouze sama na sebe, ale je aktivní a prospěšnou součástí širší komunity.

Jan Forgáč

Už dlho som hladal spolahlivého partnera v oblasti copywritingu, korektur a prekladov textu. Ani po mnohých pokusoch sa mi nepodarilo nájsť nikoho s kým by som bol spokojný. O firme iParťák som sa dozvedel na doporučenie. Po vyskúšaní skúšobného textu pre nášho klienta Avydon, som ďalších textárov prestal hladať a moje trápenie sa skončilo. Nechal som si skontrolovať i časť textou na našom webe artweby.cz. A verím že spolupráca bude fungovať i pri ďalšej spolupráci s iParťákom. iParťák má rýchle termíny, odvádza kvalitnú prácu a komunikácia je úžasně svižná. Už som vás doporučil i ďalším klientom a budem vás doporučovať i naďalej.

Jiří Svoboda

 www.rodinajakofirma.cz

Spolupráce s iParťák.cz je skvělá. Takhle si představuji spolupráci a vím, že se mohu s dalšími věcmi na ně obrátit. Poněvadž programování vůbec nerozumím a potřeboval jsem naprogramovat prodejní tlačítko a iParťák byl jediný, který mi v tak krátkém čase mohl pomoci, a to za rozumnou cenu. Během jednoho dne vše bylo naprogramováno a plně funkční. Takže pro mě do budoucna jasná volba.

Tomáš Matula

www.lalia-music.cz

muzikant

Na iParťák jsem narazil po několika neúspěšných pokusech kontaktovat jiné firmy tohoto druhu. Komunikace byla blesková a velmi příjemná. Dostalo se mi všeho, co jsem potřeboval. Vedle vysoké kvality požadovaných textů je předností iParťáků především vstřícnost a ochota. Jsem maximálně spokojený.

 

Jiří Chomát

specialista na internetový marketing

Od iParťáka jsme potřebovali bannery pro naše online kampaně a dopadlo to výborně. I přes naše velmi obecné zadání se povedlo díky pohotové a odborné komunikaci ze strany pana Pýchy a rychlé práci grafiků dospět k výsledku, který nám dlouhodobě funguje.

Jiří Rostecký

Pavel Mádle

2Pnet s.r.o.

U firmy iParťák jsme si objednali služby z oboru copywritingu – texty k webové prezentaci z oboru gastronomie. Jak jsme dopadli? Rychlá – kvalitní – profesionální práce a jednání, o jejich kvalitách již nemáme nejmenších pochyb. Společnost iParťák má ode mne i od mých spolupracovníků maximální doporučení a jejich příkladný servis budeme šířit po všech webových pavučinách.

Jiří Rostecký

Nikola Vatahová

Czech facility management s.r.o.

Po předchozích vynikájích zkušenostech jsme se opět obrátili na společnost iParťák s.r.o. se žádostí o tvorbu webových stránek a loga. S výsledkem jejich práce a kvalitou poskytovaných služeb jsme více než spokojeni. Velmi oceňujeme profesionální přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vážíme si, troufám si říct, do budoucna navázané dlouhodobé spolupráce. Rozhodně společnost iParťák s.r.o. doporučujeme!
Jiří Rostecký

Viliam Švehla

Byl jsem mile překvapen rychlostí reakce i samotné korekce. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Jiří Rostecký

Vít Němec

HIGHLANDPROGRESS s.r.o.

Společnost iParťák s.r.o. jsme oslovili s potřebou tvorby prodejních textů. Velmi rychle došlo k domluvě na rozsahu prací a ceně, jejich zadání a zaslání vyhotovených textů. Výsledek nás mile překvapil a věříme, že jsme s iParťáky navázali dlouhodobou spolupráci, kterou budeme neustále rozvíjet.

Jiří Rostecký

Tomáš Vostal

iParťáka jsem našel při hledání copywritera. Zatímco než ostatní odpověděli, iParťák měl už hotovo. Rychlá realizace i doladění do absolutní spokojenosti. Navíc při stejném textovém zadání ostatní copywriteři měli spoustu otázek, iParťák.cz to zmáknul podle mých představ hned. Nabízejí spousty služeb, které se nám budou hodit, jistě tedy chceme s iParťákem spolupracovat dlouhodobě.

 

Jiří Rostecký

Tomáš Gombarček

TOJA s.r.o.

Spolocnost iPartak mozem vrelo doporucit. Clanky boli dodane velmi rychlo. Splnili nase ocakavania. Pristup spolocnosti iPartak bol skvely. Rychla komunikacia, orientacia na zakaznika nas velmi prijemne prekvapila. Dostali sme to co sme chceli. Urcite aj pri dalsich projektoch vyuzijeme sluzby tejto spolocnosti. Odporucam kazdemu kto potrebuje clanky pre svoj web, blog, magazin.

Jiří Rostecký

Mgr. Sergii Chaush

www.pujcka7.cz

IT specialista

Zpracování kvalitních textů pro nás byl vždy problém. Jménem naší společnosti chci poděkovat za profesionalitu textařů, rychlost a kvalitní výstup. Máme pouze nejlepší zkušenost a všem našim partnerům iParťáka rádi doporučujeme.

Jiří Rostecký

Petr Zeman

Pro svůj web jsem potřeboval několik kratších textů a poprvé jsem se rozhodl namísto poptávky na Webtrhu využít služeb iPartak.cz. S texty jsem velmi spokojen a i komunikace byla výborná. Můžu všem jen doporučit.

Jiří Rostecký

Jan Klementa

SEO a SEM specialist

Od společnosti iParťák, s.r.o. jsem využil služeb v oblasti kódování a programování pro redakční systém WordPress. Ze začátku jsem hledal tu nejlevnější variantu, což se ukázalo jako velmi nevhodné a ve finále akorát ztracený čas. Reference a perfektní komunikace ze strany iParťáka mě přesvědčili k využití jejich služeb. Odevzdaná a kvalitní práce v termínu mi dala za pravdu, že jsem se rozhodl správně. Co oceňuji je obrovská trpělivost a 100% spolupráce ve fázi připomínkování.

Jiří Rostecký

Michal Janovský

www.kuchtici.eu

Se spoluprací s iParťákem jsem velmi spokojen, rychle odstranili můj problém a můj web mohl jet dál.

Jiří Rostecký

Vít Kašpar

www.kasparart.cz

Na spolupráci s iParťáky oceňuji především rychlost práce a komunikativnost s panem Pýchou, který téměř okamžitě odpovídal na vznesené dotazy. Díky tomu byla spolupráce rychlá a efektivní. Spoluprácu s iParťáky tak mohu doporučit i ostatním.

Jiří Rostecký

Anatoly Kopshin

iParťák je opravdu parťák, se kterým chcete spolupracovat. Rychlost, preciznost a kvalita jsou největší aktiva tohoto týmu, proto s klidným srdcem mohu jejich služby doporučit i dále.

Jiří Rostecký

Aneta Chmelařová

Půjčky-Se-Zástavou.cz

Neskutečně rychlá a profesionální komunikace. Kvalitní zpracování textů. Děkuji týmu iParťák.cz a těším se na další spolupráci.

Jiří Rostecký

Dušan Kviatkovský

Cougar.sk

Kvalitne, rýchlo, bezchybne a odborne spracovaný článok. Ďakujem.

Jiří Rostecký

P4P s.r.o.

Rychlost i kvalita dodaných textů nás velmi potěšila. Od našich zákazníků máme jen pozitivní ohlasy, což nejlépe ukazuje, že iParťák  dělá svoji práci opravdu dobře. Díky!

Jiří Rostecký

IMA s. r. o.

Objednávka a úprava našich stránek proběhly v naprostém klidu a až neuvěřitelně rychle. Odpovědi na dotazy přicházely během pár minut, jakákoliv změna, o kterou jsme požádali, byla okamžitě odsouhlasena a provedena. Neméně podstatným faktem také zůstává cena, která byla na kvalitu celé práce velmi nízká. Služby iParťáka s.r.o. si nemůžeme vynachválit a počítáme s tím, že se na ně obrátíme i v budoucnu s dalšími projekty!

Jiří Rostecký

Martin Netolický

Na spolupráci s iParťák.cz oceňuji především poměr kvalita/cena a rychlost komunikace. Po odeslání zadání začínají na článcích pracovat takřka okamžitě a i přes rychlé dodání hotových článků je jejich kvalita na vysoké úrovni. Spolupracuji s týmem lidí z iParťák.cz dlouhodobě a mohu určitě doporučit.

Jiří Rostecký

Lenka Švehlíková

iParťáka jsem objevila náhodou, když jsem řešila zastaralý a amatérský vzhled mého osobního blogu. Postupně, jak rostla jeho popularita a čtenost, tak mi začala grafická podoba mého webu vadit. iParťák mi vytvořil logo, které bych sama nikdy nevymyslela, natož abych ho realizovala. Musím říci, že grafik si svou odměnu skutečně zasloužil, pozitivní ohlasy od návštěvníků jsou toho důkazem. Díky iParťáku.

Jiří Rostecký

Jan Pastorek

GPF1.cz

iParťáka jsem našel, když jsem potřeboval úpravy našeho Webu. Okamžitě mě potěšila rychlá a věcná komunikace, po dohodě na rozsahu práce a ceně také rychlost realizace, s jakou byly mé požadavky splněny. Za menší změnu, která nebyla součástí specifikace, nechtěl iParťák nic navíc. Dokonce jsem o jednu úpravu požádal o státním svátku a ještě tentýž den byla hotová. Naprostá spokojenost.

Jiří Rostecký

Deana Zelinová

Deadro design
Spoločnosť iParťák som objavila náhodou pri hľadaní firmy, ktorá mi pomôže s odvírovaním viacerých web stránok. Malware sa množili geometrickým radom a ja som už nestíhala zachraňovať všetko a všade naraz. Jednanie bolo od začiatku rýchle a korektné, dostala som aj odborné odpovede na viacero otázok ako bónus. Zadala som tri zákazky a s každou som bola spokojná. Je dobré vedieť, že ešte existujú mladí ludia, ktorí berú svoju prácu na 120 percent a považujú za normálne odpovedať zákazníkovi v nedeľu večer. Určite využijem služby iParťáka aj v budúcnosti. Dúfam, že pri lepšej príležitosti ako je infikovaný web.
Jiří Rostecký

Velebný & Fam s.r.o.

Dovolte mi, abych jménem naši rodinné firmy Velebný & Fam vyjádřil všem, kteří se podíleli na našich překladech, velké poděkování za profesionální a nadstandardní přístup i skvěle odvedenou práci. Veškeré naše požadavky na překlady byly vždy v dohodnutém termínu vyřízeny správně, a proto se rád na Vaši společnost obrátím i do budoucna. Jakmile budu mít příležitost, rád doporučím Vaše služby dál.

Jiří Rostecký

Václav Štefan

VAXX s.r.o.

iParťák.cz je náš spolehlivý kolega, který umí kouzlit ve WordPressu a práce mu jde rychle od ruky! Spokojenost, doporučuji!

Jiří Rostecký

Josef Beka

Veľmi pekne ďakujem za skvelú a profesionálnu spoluprácu s firmou iPartak. Rád by som vyzdvihol ich flexibilitu, dodržanie dohodnutých termínov a fakt, že kládli veľký dôraz na našu spokojnosť.

Jiří Rostecký

Adam Valový

Kvalitně zpracovaný překlad důležitého dokumentu dodaný ani ne do hodiny? Pro iParťáka hračka! Ještě více jsem však ocenil vstřícné jednání, kterého je v dnešní době jako šafránu. Nezbývá, než DOPORUČIT…

Jiří Rostecký

Glaceo s.r.o.

Fajn spolupráce založená na aktivní a rychlé komunikaci, která se odráží jak na výsledku, tak celkovém pocitu z využití služby. Vše proběhlo bez sebemenších komplikací a dle domluvy.

Jiří Rostecký

Mouse in Snake s.r.o.

I přes nestandardní zadání jsem s prací od iPartak.cz velmi spokojený. Vynikající práce a kvalitní komunikace. Mohu jen doporučit.

Jiří Rostecký

HledámSpecialistu.cz

Vynikající zpracování i poměrně specifických textů, rychlá a bezproblémová komunikace. Mohu iParťáka doporučit.

Jiří Rostecký

StavbaOnline.cz

Kvalitní texty, které naše zákazníky přesvědčí o koupi, jsou pro náš eshop zásadní. Proto jsem se obrátil na iParťáka, který nám texty napsal opravdu na vysoké úrovni, a také přesně v termínu. Oceňuji profesionální přístup, který se jen tak nevidí.

Jiří Rostecký

Lukáš Kývala

Byl jsem si vědom, že se bez kvalitních textů neobejdu. Texty jsem sice vytvořil sám, ale nebyl jsem si jistý kvalitou. Proto jsem kontaktoval iParťáka a jsem za tento krok rád. Potřeboval jsem nejen korekturu, ale také SEO optimalizaci a napsání pár kratších textů, u kterých byla kvalita velmi důležitá a sám jsem si na ně netroufl. I přes menší komplikace, které byly rychle vyřešeny, jsem byl s výsledkem spokojen. S komunikací taktéž. Nezbývá mi tedy nic jiného, než iParťáka vřele doporučit.

Jiří Rostecký

Michal Kurty

Príjemne rýchla reakcia na dotaz a rýchle zaslanie cenových ponúk. To čo iParťák sľúbil to aj platilo. Cena samozrejme vo všetkých prípadoch zodpovedala tomu čo bolo dohodnuté a nijak sa nemenila.

Jiří Rostecký

Sezonka.cz

Je skvělé pracovat s někým, kdo má svoji práci rád. Bezchybnými texty, které nepotřebují další úpravu, dodržováním slíbených termínů a výbornou komunikací si mě iParťák.cz získal pro dlouhodobou spolupráci.

Jiří Rostecký

Samuel Hornek

„Články jsem dostal vždy velice rychle a kvalitně zpracované. Za takto odvedenou práci děkuji a určitě těchto služeb ještě někdy využiji. Všem doporučuji.“

Jiří Rostecký

SocialDesign.cz

iParťáka můžeme jedině doporučit. Spolupráce byla velice rychlá, přínosná a především hodně kvalitní. Sami jsme si neuvědomili, že korekci potřebujeme, dokud nám neudělali základní průzkum. Jejich služeb budeme i nadále využívat.

Chci mezi ně!