E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Naše služby

Psaní textů

Plníme webové stránky textem, popisujeme zboží v e-shopech, píšeme články na magazíny a blogy, vytváříme texty na propagační materiály, přepisujeme zaslané nekvalitní texty apod. Máme desítky prověřených textařů.

Napište mi text

Korektura textu

Opravujeme již napsané texty, s nimiž klienti nejsou spokojeni. Korektura se zaměřuje na opravu jazykových a gramatických chyb, jež autor ve svém textu napáchal. Díky našim korektorům mohou být vaše texty korektnější a zajímavější.

Opravte mi text

Překlady cizích jazyků

S desítkami našich profesionálních či bilingvních překladatelů můžete svoje texty prezentovat v několika světových jazycích. Nabízíme oboustranné překlady, případně i tvorbu textů nových či korekturu textů zaslaných.

Přeložte mi text

Programování a WordPress

Nabízíme profesionální servis redakčního systému Wordpress, na němž se dají postavit takřka jakékoliv webové stránky. Dále programujeme a kódujeme lehké webové stránky a aplikace, a to i na jiných redakčních systémech.

Vytvořte mi web

Grafika a webdesign

Celkové grafické návrhy webových stránek, loga a logotypy, grafika na sociální sítě, návrhy vizitek, zajímavé a originální infografiky, výroční zprávy a další. To vše a daleko více mohou nabídnout naši grafici a webdesignéři.

Zpracujte mi návrh

Správa webů a konzultace

Rádi se staneme vašimi internetovými partnery, budeme spravovat vaše webové stránky, pomáhat s jejich rozvojem a při řešení vzniklých problémů. Nabízíme i konzultace či asistenci při podnikání na internetu i mimo něj.

Potřebuju poradit