E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Správa webů a virtuální redakce

Chci spravovat web Nejsme obyčejná internetová agentura. O naše klienty se staráme, zajímá nás jejich úspěch. Naše společnost nabízí celou řadu doplňkových služeb, které vám pomohou s rozvojem vašeho projektu. Nabízíme správu webů dle individuálních požadavků a vytvoření virtuální redakce pro internetové magazíny. Chcete pomoci s provozem vašeho projektu? Náš široký tým je vám stále k dispozici.

Virtuální redakce

Máme zkušenosti s budováním online magazínů, a to zejména ve WordPressu. Jsme schopni magazín vytvořit i zajistit jeho dlouhodobou správu a rozvoj.

Dodávání článků

Vybíráme a školíme redaktory, kteří napíší kvalitní a hlavně čtivé články. Zpracujeme rozhovory, uděláme reportáže a připravíme témata.

Opravování článků

Článek či rozhovor může být obsahově skvělý, ale s nedokonalou stylistikou či gramatikou ztrácí pro čtenáře na zajímavosti. Využijte naše korektory.

Plnění webů

Nabízíme široký tým specialistů, kteří si rozumí s mnoha redakčními systémy. Jsme schopni naplnit váš web daty či produkty a dlouhodobě je spravovat.

Popisování zboží

Popisek u produktu či služby není pouze nutným zlem. Jedná se o text, který prodává a má zaujmout. Vyzkoušejte naše specialisty na tuto oblast.

Další dlouhodobé dodávky

Našim klientům se snažíme vycházet maximálně vstříc a navazovat dlouhodobou spolupráci. Máte specifickou poptávku? Nevadí!

Pro koho jsou tyto služby vhodné?

Pro magazíny

Provozujete magazín nebo ho teprve vytváříte? Jsme schopni navrhnout grafiku, technické řešení, zaškolit redaktory a vytvořit fungující redakci.

Pro e-shopy

I malý e-shop vyžaduje neustálý rozvoj. Přenechejte některé činnosti nám. Napíšeme prodejní texty, vložíme produkty a usnadníme celý provoz.

Pro firemní blogy

Komunikace s klienty je základem úspěchu. Firemní blog je skvělým komunikačním kanálem, o který je nutné se starat. Nechte blog na našich redaktorech.

Pro portfolia webů

Nestíháte spravovat své projekty? Je nutné aktualizovat, kontrolovat funkčnost a doplňovat obsah? Rádi se těchto činností zhostíme.

Kolik to vše stojí a jak to probíhá?

Správa webů i vytvoření virtuální redakce jsou individuální činnosti, které jsou vždy unikátní. Každý magazín či e-shop vyžaduje specifickou formu spolupráce, jinou míru intenzity spolupráce a desítky dalších proměnných, které celou zakázku ovlivní. Kontaktujte naši klientskou podporu, kde přesně zjistíme, jaké jsou vaše požadavky, a vytvoříme plán určený vám přímo na míru.

Jak vypadá naše redakce?

Redaktoři rozdělení do několika týmů dle jejich odbornosti

Každý redaktor se specializuje na určité téma, v němž má největší znalosti, zkušenosti i praxi.

Redaktoři jsou školeni pro tvorbu poutavých článků

Redaktory průběžně školíme, zlepšujeme jejich práci a důkladně ji kontrolujeme před odevzdáním klientovi.

Redaktoři vychází ze zahraničních zdrojů i z vlastních zkušeností

Vybíráme si pouze úzce specializované redaktory, kteří např. v oboru, o němž píší, pracovali.

Redaktoři spolupracují s jazykovými korektory

Všechny články jsou před zveřejněním podrobeny jazykové korektuře. Redaktoři s korektory průběžně spolupracují.

Redaktoři mohou testovat zaslané zboží, psát reportáže atd.

V případě dohody mohou redaktoři např. testovat zaslané zboží, příp. mohou navštívit nějakou akci a podobně.

Co vás nejčastěji zajímá?

 1. Můžete mi dlouhodobě dodávat texty pro můj web? Více

  Již od roku 2012 vytváříme tým zkušených redaktorů, textařů a copywriterů. Jsme schopni zpracovat články, popisky produktů, prodejní texty pro weby či tiskové zprávy. Cokoliv se týká textů, je naší specializací. Dlouhodobě dodáváme texty pro desítky projektů. Záleží pouze na vás, jaké množství budete chtít zpracovat, zda budete chtít vymýšlet témata nebo to necháte na nás. Vše je možné individuálně domluvit s naší klientskou podporou.

 2. Mohu objednat větší množství textů naráz? Více

  Jsme schopni zpracovat i objednávky velkého rozsahu. Ať se jedná o desítky, či stovky článků, případně stovky normostran textu. Záleží na odbornosti textu a konkrétní zakázce, kde stanovíme cenu a datum dodání.

 3. Nemám nápady na nové články, budete je vymýšlet sami? Více

  Rádi z našeho týmu vybereme jednoho nebo více zpracovatelů, kteří vám budou vymýšlet nová témata, jež vám zašleme k odsouhlasení. Jedná se o standardní službu, kterou realizujeme pro blogy či magazíny. Můžeme články navrhovat každý měsíc či jednou za čtvrt roku. Výjimkou nejsou zakázky, kde vytvoříme plán s několika desítkami článků, které jsou následně zpracovávány po několik měsíců či celý rok.

 4. Mohou se redaktoři pohybovat v rámci mého administračního rozhraní? Více

  Naši redaktoři pracují s mnoha redakčními systémy a nedělá jim problém se naučit pracovat i s řešením na míru. Pokud vyžadujete publikaci článků našimi redaktory, záleží na individuální domluvě.

 5. Mohu články důkladně připomínkovat? Více

  S tím počítáme. Každý článek může být podroben důkladnému připomínkování a redaktor následně nápady či připomínky zapracuje.

 6. Mohou redaktoři články doplňovat fotografiemi a obrázky? Více

  Ano, tuto službu také nabízíme. Záleží na konkrétní poptávce. Doporučujeme klientům zakoupení několika desítek nebo stovek fotek z fotobanky, které následně náš textař využívá u článků.

 7. Mohou redaktoři psát v cizím jazyce? Více

  Psaní v cizím jazyce je specifickou službou, která vždy záleží na konkrétní poptávce a její náročnosti. V našem týmu máme několik redaktorů, kteří píší v angličtině, němčině, francouzštině a dalších jazycích.

  Více se dozvíte zde

 8. Mohou redaktoři vycházet z tištěných a jiných “offline” zdrojů? Více

  Snažíme se, aby naše články byly maximálně kvalitní a pro čtenáře přínosné. Pokud je to možné, naši redaktoři vychází z kvalitních internetových zdrojů, akademických prací, cizojazyčných zdrojů či tištěných materiálů. Zdroje jsou následně u článků uváděny. Přesné nároky na články domluví klient před zahájením prací s naší klientskou podporou.

 9. Mohou redaktoři zpracovat ukázkový článek? Více

  Ano. Velmi rádi pro vás zpracujeme ukázkový článek s výjimkou specifických zakázek s nutností dlouhodobé přípravy redaktora a hledání zdrojů.

 10. Mohou redaktoři do svých textů zakomponovat klíčová slova? Více

  Naši redaktoři jsou vyškoleni v základních předpokladech optimalizací pro vyhledávače. Rádi do článků zapracujeme klíčová slova dle vaší SEO analýzy.

Chci spravovat web