E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Využijte naše skvělé textaře a copywritery!

Psaní textů

Napíšeme vám kvalitní texty na vaše webové stránky, popisky zboží, PR články, tiskové zprávy a další. Texty obsahují i jazykovou korekturu textu.

zjistit více

Psaní článků

Máme cenné zkušenosti s provozem vlastních magazínů, díky čemuž máme i vycvičené redaktory. Rádi vám budeme pravidelně dodávat nové články.

zjistit více

PR články

Potřebujete se zviditelnit? Využijte článků, které budou pro čtenáře užitečné a čtivé. Dlouhodobě budujeme povědomí o různých firmách a zviditelňujeme jejich značky.

zjistit více

Copyediting

Pokud nejste spokojeni s kvalitou vašich textů, rádi se na ně podíváme a upravíme je tak, aby byly co nejlepší a pro čtenáře čtivější.

zjistit více

Korektura textu

Ve vašich textech najdeme gramatické chyby či stylistické nesrovnalosti, opravíme je a odevzdáme text na prvotřídní jazykové úrovni.

zjistit více

Proč si vybrat naše textaře?

Všechny texty před zasláním klientovi procházejí výstupní kvalitativní kontrolou.

Naše texty obsahují i jazykovou korekturu. Nedočkáte se žádných hrubek.

Napsali jsme už tisíce normostran textu, naši textaři jsou velmi zkušení. Vyzkoušejte to i vy!

Píšeme na různá témata. Pro každý obor máme vlastní ověřené a spolehlivé odborníky s praxí.

Texty vám odevzdáme v co nejkratším časovém horizontu. Průběžně vás informujeme.

Na jedné zakázce se může podílet několik textařů s různými znalostmi a zkušenostmi.

Vybíráme všechny textaře tak, abychom dokázali napsat i vysoce odborné a přitom čtivé texty.

Platíte až tehdy, kdy jste s prací spokojeni, i kdybychom ji museli znovu opravovat .

Jak probíhá spolupráce s našimi textaři?

 1. Kontaktujte naši zákaznickou podporu. Více

  Jsme vám k dispozici po celý týden na e-mailu nebo telefonu. Okamžitě převezmeme vaši poptávku, projdeme zadání a sepíšeme otázky. Zakázka je vždy domluvena po e-mailu.

 2. Sdělte nám maximum informací o poptávaných textech. Více

  Čím více informací od vás dostaneme, tím lépe. Naše klientská podpora se vás dotáže na všechny důležité otázky, ale obecně platí, že potřebujeme vědět: o čem má text být, pro koho je text určen, kde bude publikován, zda jste omezeni nějakou délkou, do kdy má být text hotov a jaký je cíl textu. Všechny informace nám zašlete e-mailem.

  Důležitou informací je i váš rozpočet. Odborné články se mohou vytvářet i několik týdnů a jejich cena je tedy vyšší než u běžného prodejního textu. Pokud nám svou představu ceny sdělíte okamžitě, tak se pokusíme nalézt řešení s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Nezapomeňte nás upozornit, pokud je text určen pro tisk nebo médium, které má svá pravidla pro publikaci (platí hlavně pro PR články).

 3. Začneme texty zpracovávat za dohodnutou cenu. Více

  Každý text je individuální, což ovlivní jeho cenu a dobu zpracování. Před zahájením zpracování budete o ceně informováni a v momentě, kdy bude odsouhlasena, obratem zadáme poptávku našim textařům. Pokud se jedná o větší objednávku, není problém dodávat texty postupně.

 4. Pošleme vám první verzi k připomínkování. Více

  Zpracovaný text vám zašleme k připomínkování. U každé zakázky počítáme s možností zapracování vašich připomínek a názoru. Samozřejmě vám nemusí text na poprvé plně vyhovovat, a tak bude následně upraven. Individuálně je možné domluvit změnu textaře, a tedy i pojetí stylu textu. V této fázi je hodnocen pouze obsah textu. Korektura gramatiky a stylistiky je prováděna až v okamžiku, kdy je odsouhlasen obsah.