E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Tvorba log a logotypů

Chci logo! Při vyslovení jména společnosti či názvu produktu se jako první zpravidla vybaví konkrétní logo. Chcete-li navázat vztah s klienty, je kvalitní logotyp nutností. Logo se stává tváří firmy a bude ji provázet po mnoho let. Je tedy správnou volbou svěřit jeho tvorbu do rukou odborníků. Návrh kvalitního a originálního logotypu je specifickou a velmi náročnou disciplínou. Vyžaduje kombinovat znalosti nejen grafické, ale taktéž marketingové. Vyzkoušejte naše služby a svěřte se do rukou profesionálů.

Grafický návrh od 6000 Kč

Co je to logo?

Jedná se o specifické a unikátní označení produktu, společnosti či státní instituce. Logo je symbolem, který vytváří firemní identitu a napomáhá identifikaci se značkou.

Pro koho jsou naše loga?

Vytváříme moderní a unikátní logotypy pro klienty z řad živnostníků, firem či státních institucí. Navrhneme logo produktu, nově vzniklé společnosti či internetového projektu.

Jak má vypadat správné logo?

Musí být snadno zapamatovatelné

Jistě nechcete, aby si zákazníci pletli váš produkt či společnost s konkurencí. Je tedy důležité se odlišit a od toho je tu logo, které musí být na první pohled jedinečné a nezaměnitelné s konkurencí.

Musí být dostatečně jednoduché

Říká se, že ty nejlepší nápady jsou velmi prosté. To platí i u návrhu loga. Nezapomínejte, že ho budete využívat v mnoha velikostech a formách a pokaždé musí být skvěle čitelné.

Musí být atraktivní

V konkurenčním prostředí musíte vyčnívat za každou cenu. I drobná výhoda se může ukázat jako zásadní. Z toho důvodu musí vaše logo disponovat neotřelým nápadem, kreativitou a atraktivitou.

Musí vystihovat obor

Při pohledu na vaše logo si musí být zákazník jistý, co je předmětem vaší činnosti. To nemusí platit u typografických logotypů, ale hlavní je důkladná konzultace s grafikem. Není pravý čas nás kontaktovat?

Ukázky naší práce

screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
Chci logo!