E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Tvorba grafických návrhů vizitek

Chci vizitku Existují kultury, kde je vizitka často důležitější než doklad totožnosti. Vizitka se skutečně v businessu stává dokladem, kterým se představujete, a pro potencionálního partnera či klienta může být naprosto zásadní. Kvalitně zpracovaná, moderní a originální vizitka je předpokladem a prvním stavebním kamenem úspěšného obchodu. Měla by odpovídat vašemu podnikání a doplňovat firemní identitu. Kvalitní vizitka mezi stovkami jiných nezapadne a z toho důvodu je důležité svěřit její tvorbu do rukou profesionálů.

Co je výstupem naší práce?

Klientovi je odevzdáván soubor připravený pro tisk vizitky. Náš grafik podá doporučení na ideální velikost vizitky, vhodný papír a další doplňující tiskařské služby, které dodají našemu návrhu na maximální estetické kvalitě.

Na co nezapomenout při vytváření vizitek?

Vhodné cílení

Může se to zdát jako nepodstatné, ale jednotlivá odvětví businessu mají svá specifika, kterým lze vizitku přizpůsobit.

Kreativní a důvtipná koncepce

Zahoďte zažité představy o podobě vizitky. Pokud chcete vystoupit z davu, musíte se odlišit. Netradičním nápadům se meze nekladou.

Moderní zpracování

Opravdu se chcete prezentovat bílým papírkem s ledabyle natisknutým textem bez jakéhokoliv nápadu? Vizitka by měla odpovídat době.

Přehledné zobrazení informací

Již jsou dávno pryč doby, kdy byl na vizitce pouze telefon, jméno a adresa. Vybereme vhodné informace a přizpůsobíme je formátu vizitky.

Vyvarování se zbytečnostem

I vizitka může prodávat a často opravdu prodává. Je ovšem důležité vědět, kdo ji bude číst a co od ní očekává. Vizitka musí být hlavně věcná.

Sjednocení grafického návrhu

Prezentujte se jednotnou korporátní identitou. Vizitka by měla být sjednocena s webem a dalšími grafickými prvky v čele s logem.

Reference

Chci vizitku