E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Vytvoříme vám profesionální grafický návrh

Chci webdesign Webové stránky už nejsou to, co bývaly. Dnes je potřeba věnovat maximální pozornost všem jejich dílčím částem, od grafiky až po otextování. Naši grafici vám mohou vytvořit moderní, přehledný a poutavý design na míru vašim potřebám. Vytváříme jak malé weby, tak velké portály. Nezalekneme se ani e-shopů, magazínů, osobních prezentací či malých webových stránek.

Grafický návrh úvodní strany

od 6000 Kč

Grafický návrh podstránky

od 3000 Kč

Jaké vytváříme designy?

Vytváříme moderní design

Sledujeme moderní trendy a svou práci jim přizpůsobujeme. Chcete to vidět?

Vytváříme chytrý design

Součástí naší přípravy je definice cílů a přání klienta, s nimiž v průběhu tvorby pracujeme.

Vytváříme přehledný design

Aby návštěvníci nebloudili a klient nepřicházel o zisk, tvoříme designy s důrazem na přehlednost a funkčnost.

Vytváříme design, co zaujme

Buďte hvězdou na internetu! Vytvoříme vám design, kterým své zákazníky oslníte a příjemně překvapíte. Nevěříte?

Ukázky naší práce

screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen

Jak si objednat vlastní grafický návrh?

 1. Kontaktujte naši klientskou podporu, která bude průvodcem vaší zakázkou. Více

  Každý web je unikátní, a proto přistupujeme ke každé zakázce maximálně individuálně. Klientská podpora od vás zjistí základní informace a dle aktuálního stavu zpracování navrhne další postup. Jiný přístup je nutné zvolit u úplně nového webu, redesignu webu či projektu, který je již v nějaké fázi vývoje.

 2. Zašlete nám svou představu, dosavadní řešení a požadavky. Více

  Naši grafici jsou nesmírně kreativní, ale nikdy se neobejdou bez důkladných informací, které určí směr vytvářené grafiky. Ať již potřebujete kompletně nový design, nebo redesign již fungujícího webu, pošlete nám svou představu, nápady či weby, které se vám z nějakého důvodu líbí, a obecně vše, co považujete za důležité. Klientská podpora se vás na všechny potřebné informace dotáže, ale nemusí nás napadnout všechny eventuality.

 3. Zpracujeme dokumentaci zakázky, harmonogram a cenovou kalkulaci. Více

  Od vašeho prvního e-mailu budou klientská podpora, grafik a případně technik pracovat na komplexním zadání zakázky, které vám zašleme k odsouhlasení. Pokud budete s jeho zněním souhlasit, stanovíme harmonogram a cenu zpracování. V moment odsouhlasení budou zahájeny práce na grafice. U zakázek mohou být požadovány finanční zálohy.

 4. Zašleme návrh grafika k případnému připomínkování. Více

  Opět záleží na specifiku každé zakázky. U velké části zakázek jsou nejdříve zpracovány wireframy. Na základě wireframů a dokumentace je vytvořen návrh hlavní strany. Ten je podroben připomínkování a následně jsou zpracovány podstránky, pokud jsou součástí objednávky. Grafika je zpracována na základě odsouhlasené dokumentace, která obsahuje i postup pro případné vícepráce či účtování skicovného.

 5. Práci odevzdáme a vystavíme vám fakturu. Více

  Odsouhlasenou grafiku vám odevzdáme ve formátu PSD nebo jiných souborech po předchozí domluvě s grafikem. Zdrojové soubory jsou zasílány v elektronické podobě. Fakturace probíhá po dokončení zakázky.

Chci webdesign