E-mail: objednavka@ipartak.cz Napište nám

Tvorba a úprava Wordpress webů od A do Z. A bez nervů

Chci vytvořit/upravit web Programátor je zvláštní člověk. Tvorba webů mu docela dobře může jít. Jenomže to vám nestačí. Jak se tak na vás koukáme, vy potřebujete někoho, kdo vám konečně poradí a řekne, co vlastně máte dělat, co funguje, do čeho máte efektivně investovat a jak neudělat chybu. A o to se snažíme my. Máme zkušenosti s tvorbou malých i velkých projektů, od osobních stránek po velké portály a e-shopy. Nejdříve si s vámi popovídáme, předáme vám svoje know-how a pak navrhneme ideální řešení vašich potřeb.

Jak postupujeme při tvorbě webových stránek?

Pokecáme, poradíme, vymyslíme, naplánujeme
Vytvoříme obsah vašich stránek. Kvůli němu k vám lidi chodí, ne?
Černé na bílém. Tak budou vypadat wireframy, které vám řeknou, co na webu kde bude a proč.
Splašíme grafika a procesem připomínajícím umění začneme s tvorbou podoby vašeho budoucího webu.
Programátorům důkladně vysvětlíme, co mají dělat (někdy je to dřina), a pustíme se do tvorby.
Pomůžeme vám web spustit, otestovat a vyhodnocovat. Zaškolíme vás, pomůžeme s rozvojem.
Pomůžeme vám web spustit, otestovat a vyhodnocovat. Zaškolíme vás, pomůžeme s rozvojem.

Kolik stojí naše texty?

Nejsme teoretici.
Máme praxi

Jak jsme řekli výše, vy potřebujete někoho, kdo umí poradit. A my umíme, protože máme vlastní projekty a na nich se učíme. Koukněte třeba na MladýPodnikatel.cz. Obrovský magazín ve WordPressu. Když vzládnete vyvíjet a tvořit něco takového, zvládnete i váš projekt. Nebo ne?

To nejlepší
z WordPressu u nás

Ne, my se nechceme chlubit, ani nikoho urážet. Jen nám rukama prošly už desítky rádoby programátorů na WordPress a my si vybrali opravdu pečlivě. Čekají na vás naši seniorní programátoři. Pokud máte malý rozpočet, zapojíme juniora, kterého bude ten starší dozorovat.

Neskončíme u kódu.
Ten zákazník nevidí

Klientům nepomáháme jen se sestavením nul a jedniček. Zajímá nás jejich celková online marketingová strategie a dokážeme jim nabídnout patříčná doporučení a tipy. Vytvoříme vám kvalitní obsah, pomůžeme s jazykovámi mutacemi, splodíme úžasnou grafiku. A nabídneme i dlouhodobou správu.

Jsme váš WordPress programátor, který o Vás bude pečovat s maximální péčí

Nač tvořit web od nuly? WordPress je připravené řešení, které můžete využít zcela zdarma. Pomůžeme vám s vytvořením Vašeho webu na tomto projektu, nastavením. Dále Vás zaškolíme v ovladání a provedeme jednoduché i velmi náročné úpravy na míru vašim potřebám. Není snad nic, co bychom na WordPress neuměli. Jsme firma zaměřená na Wordpress. Je to náš denní chleba a tak pro nás není žádná úprava nemožná.

Hledáte kvalitní firmu na redakční systém Wordpress, která opravdu umí? Vyzkoušejte nás!

Na Wordpress je plno programátorů. Najít spolehlivého programátora, který bude spolehlivý a dbát na kvalitu kódu je velice těžké. Pokud kódu nerozumíte, tak je to velice náročné zjistit. Tyto starosti přenechte na nás. Nabízíme Vám senior programátory se zkušeností. Kromě toho, že naši programátoři mají jasně dané termíny a jsou od nás plně prověření a vyškolení Vám nabízíme také 100% záruku kvality kde ručíme vrácením peněz ve 100% výši. Samozřejmostí je zákonná záruka v minimální délce 24 měsíců od vyhotovené zakázky, nebo jakýhkoliv dalších úprav. Svěřte Váš projekt do našich rukou. S tvorbou Wordpress webů máme zkušenosti a jsme schopní Vám pomoci jak jen to bude možné. Klient společně s našimi zaměstnanci jsou pro nás to nejdůležitější. Wordpress je skvělý redakční systém do kterého jsme se jako firma zamilovali. Na tomto CMS systému běží 18% všech celosvětových webů.

Co o nás říkají klienti?

Předchozí Další
S iParťákem jsem realizoval několik překladů angličtiny a slovenštiny. Dokonce pro mě tvořili i infografiky. Jsem velmi kritický, ale iParťák odvádí dobrou práci i s ohledem na mé puntičkářství. Kvalita služeb je na solidní úrovni a rozhodně za své peníze nedostanete nic špatného. Osobně jsme nelitoval a musím zdůraznit především výjimečnost kvality a rychlosti komunikace. Firem, co dělají podobné služby na podobné úrovni, je více, ale pokud vám stejně jako mě záleží na tom, abyste se cítili opečováváni a že firmě na vás záleží, běžte za iParťákem. To je podle mě jeho největší konkurenční výhoda, a proto se sám rád k Jirkovi Rosteckému a jeho týmu vracím.
Pavel Ungr SEO konzultant
S firmou iParťák mám mnoho zkušeností, od psaní textů, přes korektury až po tvorbu webů a musím říci, že je u nás v Česku opravdu málo firem, které dodávají své výstupy včas a v takové kvalitě. Vždy mě příjemně překvapí rychlost dodání, která nemá vliv na kvalitu výstupu. Dokonce, i když se ozvu pozdě večer, v noci nebo brzy ráno, tak ihned jednají. Takový osobní přístup se jen tak nevidí. Určitě mohu jedině doporučit.
Jan Kvasnička UX designer
Se zakladatelem iParťáka Jirkou Rosteckým se známe už několik let. Sleduji jeho úspěchy i kladné zkušenosti mých známých s jeho prací. Proto, když mi nabídl vypracování infografiky, nebál jsem se a zaplatil, o co si řekl. Komunikace byla okamžitá a jeho firmě stačilo málo pro skvělý výsledek. S infografikou jsem nejen velmi spokojený, ale skoro bych řekl, že mít vlastního grafika jako zaměstnance, tak bych totéž tak rychle dohromady nedal. Klobouk dolů!
Michal Majgot autor knihy Affilák
Se společností iParťák s.r.o. jsem již od jejich začátků a realizovali pro mě několik zakázek v oblasti korektury, kódování i výroby kompletní webové prezentace. Pamatuji si na situaci, kdy chtěl klient nakódovat grafiku nového webu přes víkend. I když se mi to zdálo nereálné, tak jsem byl ujištěn, že se to stihne. A zatímco já jsem byl v ZOO s přáteli, oni pracovali na této zakázce a skutečně v neděli večer jsem měl k dispozici již plně funkční webové stránky, které jsem mohl předat klientovi. Takové nestandardní situace vás ujistí o tom, že iParťák.cz je výborným a spolehlivým partnerem, kterého vždy rád doporučuji.
David Lörincz specialista na Facebook marketing
U firmy iParťák jsem zadala technickou realizaci členské sekce pro web programu Kouzelné podnikání. Realizace byla rychlá a precizní. Oceňuji také bezchybný zákaznický servis, promptní komunikaci a ochotu reagovat na mé připomínky.
Mgr. Magdalena Čevelová marketingová čarodějnice
Doporučení za vzornou spolupráci dávám jen výjimečně. iParťák si ho ale bez debat zaslouží. Spolehlivost sama, příjemná spolupráce, krátké termíny a výsledek podle mých představ. Objednané texty naprosto odpovídaly jejich ceně, mnohdy ji svou kvalitou i převyšovaly. Zkrátka přesně taková firma, se kterou chcete spolupracovat dlouhodobě.
Martin Tomčík SEO konzultant a copywriter
Moje pravidelná spolupráce s iParťákem začala ve chvíli, kdy jsem potřeboval nutně pomoci s nakódováním e-mailové šablony a hnal mě termín. Ostatní, na které jsem se obrátil, mi vstřícně odpověděli, že mohu výsledek očekávat cca do měsíce. Jenže pro mě bylo včera pozdě. Čím si mě iParťák naprosto získal? Když mi po hodině odeslali hotovou šablonu se slovy „Otestujte šablonu, jestli je vše v pořádku, náš kodér má dnes zakázáno spát…“. A od té doby kdykoli něco potřebuji, vím, kam se mám obrátit… Rychlá a vstřícná komunikace, rychlá a výborná práce. S klidným srdcem mohu vřele doporučit!
Jakub Čižmař specialista na e-mail marketing
zobrazit další reference
Kontaktujte nás