Vítejte v iParťákově!
Tvoříme kreativní reklamy, které inzerentům vydělávají a lidé je milují!

Pojďme vytvořit kvalitní reklamy, které pomohou Vašemu businessu.
01.
Kdo jsme
Jsme tým zapálených a zkušených specialistů. V našem týmu najdete pouze profesionály na PPC nebo SEO. Pomáháme malým i středním firmám s on-line marketingem, který přináší výsledky! Specializujeme se jak na vyhledávací, tak obsahové reklamy. Pojďme do toho společně.
02.
Co děláme
Naším denním chlebem je přinášení konverzí, zvyšování výkonnosti webů, tvorba a správa PPC reklam, zlepšování pozic ve vyhledávačích nebo vytváření kreativní reklamy na sociálních sítích. Každý den vyděláváme našim klientům tisíce, baví nás to a těšíme se na nové výzvy!
03.
Proč to děláme
Milujeme naši práci. Chceme klientům pomoci k lepším obchodním výsledkům a lidem zlepšit reklamy tak, aby byly kreativní a dávaly smysl. Inzerentům iParťáci vydělávají peníze a lidem přináší přidané hodnoty ve formě reklamních sdělení. Možná i pro to lidé naši reklamu milují.

Náš příběh & jak šel čas

2013
Založení firmy iParťák s.r.o.
Jiří Rostecký a Adam Pýcha zakládají svoji první firmu. Ještě mladí, plní nadšení a elánu. To vše se odráží v jejich práci.
2015
První větší nápor práce
Pracujeme současně na 3000NS textu a 5 e-shopech, nestíháme a hledáme nové posily, které nám s tímto šílenstvím pomohou.
2016
Rosteme - otevíráme pobočku
Máme kanceláře v Olomouci a ve Strakonicích, nově ale otevíráme novou pobočku v Praze! Současně spouštíme web ipartakov.cz
2016/17
Důležité rozhodnutí
Jirkovi vyrostl Mladýpodnikatel.cz natolik, že se rozhodl řízení firmy předat. A zde již začíná příběh Michala, který bere osud do svých rukou.
2017
Odkoupení firmy
Michal Brůžek kupuje od Jirky Rosteckého firmu. Ještě jako 20 letý student, který má myšlenku a vizi, kam firmu směřovat dále.
2018
Změna na digitální agenturu
Firma se v březnu změnila na digitální agenturu a zároveň představila i svůj nový firemní web, který je plný nových služeb.
Naše práce

Prohlédněte si, co jsme dělali

Specializujeme se na on-line marketing, ale klientům pomáháme i v jiných odvětvích, které nenabízíme veřejně. Kromě on-line marketingu stavíme vlastní e-shopy a firemní weby na míru klientským potřebám od A-Z.
Jak naše texty vydělaly klientovi přes 150.000 Kč?
Prohlédnout
I nenápadný e-shop může udělat velký obrat, když to umíte!
Prohlédnout
Modnia - aneb jak vytvořit obchod od nuly k e-shopu s globálním přesahem.
Prohlédnout
Tvorba webových stránek na míru pro firmu, která zachycuje zážitky.
Prohlédnout

Co o nás říkají naši klienti:

Napište nám

Na Vaši zprávu odpovíme do 24 hodin