O vývoji:

Modnia
jeden z TOP projektů, které jsme realizovali.

Klientka se na nás obrátila, zda-li jí nepomůžeme vytvořit elektronický obchod, který by nabízel na českém trhu zajímavé produkty a zároveň disponoval širokou nabídku dámského i pánského oblečení. Vytvořili jsme wireframy, grafiku na míru, vložili a napojili náš upravený Prestashop systém, udělali nespočet modulů na míru včetně napojení na externí systémy, Součástí realizace byl také celkový marketing e-shopu. Vytvořili a realizovali jsme PPC kampaně, e-mail marketing, kampaně na sociálních sítích a v současné době se pouštíme do dlouhodobé SEO optimalizace, která by měla za pár měsíců přinést své ovoce.
Vývoj a veškeré technické věci okolo
Samotný vývoj trval přibližně 11 měsíců. Nejobsáhlejším bodem bylo zejména složitost záhlaví e-shopu, kde byly kladeny extrémní nároky na funkčnost a uživatelskou jednoduchost. Cíl projektu byl jasný, ale k aktuálnímu dni jsme cíl dvojnásobně překonali. Z e-shopu, který byl cílen pro český trh se stal e-shop s globální působností. Jsme rádi, že můžeme být u zrodu tak zajímavého a ambiciózního projektu jakým bezesporu Modnia je.
Investice & její vrácení
Orientační cena e-shopu: 150.000,-Kč včetně grafiky na míru a její naprogramování. Další investice byla do kreditu PPC kampaní + naší práce. Celá investice se klientce vrátila po 6 měsících od vytvoření. Pořád nepřestáváme náš e-shop systém upravovat a pravidelně aktualizovat o nové vylepšení. Nejvíce nyní pracujeme na SEO optimalizaci + zmenšení nákladů na celkový projekt. U vytvořených reklam jsme dokonce dosáhli skóre 10 z 10.

Jak jsme dosáhli cíle:

Úkol dostat e-shop, který nikdo nezná mezi lidi je lehký úkol. Přesvědčit lidi, aby nakoupili zrovna v tomto e-shopu je již složitější. Dlouho jsme připravovali strategii i reklamní systémy, které pro náš cíl využijeme. Nakonec jsme vymysleli strategii, která nebyla finančně náročná, cílila převážně na konverze a přinesla výsledky již první den od spuštění kampaní. Používali jsme pro naši práci tyto nástroje:
  • Správa PPC kampaní - Google AdWords;
  • Správa PPC kampaní - Seznam Sklik.cz;
  • Tvorba a správa reklamních kampaní na Facebooku;
  • Dynamický remarketing & produktové kampaně
  • Instagramové reklamy pro zlepšení povědomí
  • E-mail marketing pro zvýšení povědomí o značce
  • Spolupráce s influencery 
  • PR články & tvorba kvalitního obsahu
  • Napojení a optimalizace portálu Glami.cz
  • Správa a optimalizace na zbožových srovnávačích

Určení správných barev jsme průběžně testovali

Grafika & UX

Design na míru,
který přinesl správné ovoce

Pojďme pomoci i Vám!

Pomůžeme Vám s on-line marketingem, tvorbou webových stránek i obchodů. Také ale umíme psát kvalitní texty, které jsou čtivé pro lidi i vyhledávače. Objevíte s námi sílu našich služeb?
Napište nám

Na Vaši zprávu odpovíme do 24 hodin